Раздел ІІ: Предмет
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
"Доставка на реактиви и лабораторни консумативи за нуждите на МБАЛ "СВ.МИНА"-ПЛОВДИВ" ЕООД по обособени позиции"
II.1.2)Основен CPV код33694000 Диагностични реактиви
II.1.4)Кратко описание:
II.1.5)Прогнозна обща стойностСтойност, без да се включва ДДС: 1 001 057.30 BGN
II.1.6)Информация относно обособените позицииНастоящата поръчка е разделена на обособени позиции: да
Оферти могат да бъдат подавани за всички обособени позиции
II.2)Описание
II.2.1)Наименование:
Обособена позиция №1 РЕАКТИВИ И КОНСУМАТИВИ ЗА МИКРОБИОЛОГИЧНА ЛАБОРАТОРИЯ
Обособена позиция №: 1
II.2.2)Допълнителни CPV кодове33694000 Диагностични реактиви
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Обособена позиция №2 Затворена система за работа с билогични материали/ за работа с венозна кръв
Обособена позиция №: 2
Обособена позиция №3 Затворена система за работа с билогични материали /за работа с капилярна кръв
Обособена позиция №: 3
Обособена поозиция №4 - Затворена система за работа с билогични материали /за работа с урина
Обособена позиция №: 4
Обособена позиция № 5 - Реактиви и консумативи съвместими с биохимични анализатори MINDRAY- BS300;PLD951или еквивалент /Ензими-течни/
Обособена позиция №: 5
ОП 6- Реактиви и консумативи съвместими с биохимични анализатори MINDRAY- BS300;PLD951или еквивалент /СЪРДЕЧНИ ЕНЗИМИ
Обособена позиция №: 6
ОП 7- Реактиви и консумативи съвместими с биохимични анализатори MINDRAY- BS300;PLD951или еквивалент /ЕНЗИМИ ЛИОФИЛИЗАТИ
Обособена позиция №: 7
ОП 8 - Реактиви и консумативи съвместими с биохимични анализатори MINDRAY- BS300;PLD951или еквивалент /СУБСТРАТИ
Обособена позиция №: 8
ОП 9 - Реактиви и консумативи съвместими с биохимични анализатори MINDRAY- BS300;PLD951или еквивалент /СУБСТРАТИ- ЛИОФИЛИЗАТИ
Обособена позиция №: 9
ОП 10 - Реактиви и консумативи съвместими с биохимични анализатори MINDRAY- BS300;PLD951или еквивалент /СЕРУМНИ ЛИПИДИ И ОЛИГОЕЛЕМЕНТИ
Обособена позиция №: 10
ОП 11- Контролни материали и калибратори
Обособена позиция №: 11
ОП 12 - Реактиви и консумативи за специфични протеини, калибратори и контроли съвместими с MINDRAY- BS300
Обособена позиция №: 12
ОП 13 - Реактиви и консумативи съвместими с електролитен анализатор "ЕasyLyte"
Обособена позиция №: 13
ОП 14 - Реактиви и консумативи съвместими с кръвно-газов анализатор ABL-5
Обособена позиция №: 14
ОП 15 - Реактиви и консумативи съвместими с имунологичен анализатор AIA -360 или еквивалент
Обособена позиция №: 15
ОП 16 - Реактиви и консумативи съвместими с хематологичен анализатор MEDONIK-М или еквивалент
Обособена позиция №: 16
ОП 17 - Реактиви и консумативи съвместими с хематологичен анализатор MEDONIK-М или еквивалент
Обособена позиция №: 17
ОП 18 - Реактиви и консумативи съвместими с автоматичен коагулометър Thrombolyzer Compact или еквивалент
Обособена позиция №: 18
ОП 19 - Консумативи и реактиви съвместими с автоматичен глюкоанализатор Biosen C line Clinic или еквивалент
Обособена позиция №: 19
ОП 20 - Експресни тестове
Обособена позиция №: 20
ОП 21 - Експресни тестове за изследване на урина
Обособена позиция №: 21
ОП 22 - Кръвно-групови тест-серуми
Обособена позиция №: 22
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 23
II.2.4)Описание на обществената поръчка: II.2.5)Критерии за възлаганеКритериите по-долу
Цена
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
II.1.2)Main CPV code33694000 Diagnostic agents
II.1.5)Estimated total valueValue excluding VAT: 1 001 057.30 BGN
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
II.2)Description
II.2.1)Title:
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)33694000 Diagnostic agents
Lot No: 2
Lot No: 3
Lot No: 4
Lot No: 5
Lot No: 6
Lot No: 7
Lot No: 8
Lot No: 9
Lot No: 10
Lot No: 11
Lot No: 12
Lot No: 13
Lot No: 14
Lot No: 15
Lot No: 16
Lot No: 17
Lot No: 18
Lot No: 19
Lot No: 20
Lot No: 21
Lot No: 22