Usluge - 463291-2020
Hrvatska-Varaždin: Usluge recikliranja otpada
2020/S 192-463291
Obavijest o nadmetanju
Usluge
Pravna osnova:
Direktiva 2014/24/EU
II.1)Opseg nabave
II.1.1)Naziv:
Nabava usluge recikliranja neopasnog otpada
Referentni broj: E-VV-10/2020
II.1.2)Glavna CPV oznaka
90514000 Usluge recikliranja otpada
II.1.4)Kratak opis:
Predmet nabave je nabava usluge preuzimanja na daljnju oporabu neopasnog otpada iz dolje navedenih podgrupa kojima se otpad razvrstava prema procesu u kojem je nastao, a sukladno Pravilniku o katalogu otpada (NN 90/15). Vrste otpada koje čine predmet nabave nastale su kod naručitelja prilikom obavljanja djelatnosti gospodarenja otpadom i djelatnosti upravljanja reciklažnim dvorištima u Varaždinu, Gornjem Knegincu i Varaždinskim Toplicama.
Podgrupe iz Pravilnika o katalogu otpada:
KBO 20 01 10 – Odjeća.
KBO 20 01 11 – Tekstil.
KBO 17 02 02 – Staklo.
KBO 19 12 05 – Staklo.
KBO 20 01 02 – Staklo.
KBO 20 03 03 – Ostaci od čišćenja ulica.
II.1.5)Procijenjena ukupna vrijednost
Vrijednost bez PDV-a: 355 000.00 HRK
II.1.6)Podaci o grupama
Ovaj ugovor podijeljen je na grupe: da
Ponude se mogu podnijeti za sve grupe
II.2)Opis
II.2.1)Naziv:
Nabava usluge recikliranja neopasnog otpada – grupa 1
Grupa br.: 1
II.2.2)Dodatne šifre CPV-a
II.2.4)Opis nabave:
Predmet nabave je nabava usluge preuzimanja na daljnju oporabu neopasnog otpada iz dolje navedenih podgrupa kojima se otpad razvrstava prema procesu u kojem je nastao, a sukladno Pravilniku o katalogu otpada (NN 90/15). Vrste otpada koje čine predmet nabave nastale su kod naručitelja prilikom obavljanja djelatnosti gospodarenja otpadom i djelatnosti upravljanja reciklažnim dvorištima u Varaždinu, Gornjem Knegincu i Varaždinskim Toplicama.Podgrupe iz Pravilnika o katalogu otpada:KBO 20 01 10 - Odjeća KBO 20 01 11 - Tekstil
Nabava usluge recikliranja neopasnog otpada - grupa 2
Grupa br.: 2
Predmet nabave je nabava usluge preuzimanja na daljnju oporabu neopasnog otpada iz dolje navedenih podgrupa kojima se otpad razvrstava prema procesu u kojem je nastao, a sukladno Pravilniku o katalogu otpada (NN 90/15). Vrste otpada koje čine predmet nabave nastale su kod naručitelja prilikom obavljanja djelatnosti gospodarenja otpadom i djelatnosti upravljanja reciklažnim dvorištima u Varaždinu, Gornjem Knegincu i Varaždinskim Toplicama.KBO 17 02 02 – STAKLOKBO 19 12 05 – STAKLOKBO 20 01 02 – STAKLO
Nabava usluge recikliranja neopasnog otpada – grupa 3
Grupa br.: 3
Predmet nabave je nabava usluge preuzimanja na daljnju oporabu neopasnog otpada iz dolje navedenih podgrupa kojima se otpad razvrstava prema procesu u kojem je nastao, a sukladno Pravilniku o katalogu otpada (NN 90/15). Vrste otpada koje čine predmet nabave nastale su kod naručitelja prilikom obavljanja djelatnosti gospodarenja otpadom i djelatnosti upravljanja reciklažnim dvorištima u Varaždinu, Gornjem Knegincu i Varaždinskim Toplicama.KBO 20 03 03 – Ostaci od čišćenja ulica.