Tájékoztató az eljárás eredményéről
A közbeszerzési eljárás eredménye
Jogalap:
2014/24/EU irányelv
I. szakasz: Ajánlatkérő
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:Hivatkozási szám: EKR000792462021
II.1.2)Fő CPV-kód09123000 Földgáz
II.1.4)Rövid meghatározás:
6 153 032 kWh + 30% opció mennyiségű földgáz
II.1.6)Részekre vonatkozó információkA beszerzés részekből áll: nem
II.2)Meghatározás
II.2.2)További CPV-kód(ok)09123000 Földgáz
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
6 153 032 kWh + 30% opció mennyiségű földgáz beszerzése.