Νομική βάση:
Οδηγία 2014/24/ΕΕ
II.1)Εύρος της σύμβασης
II.1.1)Τίτλος:
Έπιπλα γραφείου για τις νέες εγκαταστάσεις του ECHA
Αριθμός αναφοράς: ECHA/2019/367
II.1.2)Κωδικός κύριου λεξιλογίου CPV39100000 Έπιπλα
II.1.4)Σύντομη περιγραφή:
Προμήθεια, παράδοση και εγκατάσταση των απαιτούμενων επίπλων για τους νέους χώρους του ECHA που αποτελούνται από 2 ξεχωριστά κτίρια, ένα κεντρικό κτίριο γραφείων και ένα δευτερεύον κτίριο που λειτουργεί ως συνεδριακό κέντρο.
II.1.5)Εκτιμώμενη συνολική αξίαΑξία χωρίς ΦΠΑ: 1 500 000.00 EUR
II.1.6)Πληροφορίες σχετικά με τα τμήματαΗ παρούσα σύμβαση υποδιαιρείται σε τμήματα: όχι
II.2)Περιγραφή
II.2.2)Επιπλέον κωδικός(-οί) CPV39110000 Καθίσματα, καρέκλες και συναφή μέρη και εξαρτήματα
39120000 Τραπέζια, ντουλάπια, γραφεία και βιβλιοθήκες
39130000 Έπιπλα γραφείων
39150000 Διάφορα έπιπλα και εξοπλισμός
II.2.4)Περιγραφή της σύμβασης:
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Office Furniture to ECHA's New Premises
Reference number: ECHA/2019/367
II.1.2)Main CPV code39100000 Furniture
II.1.4)Short description:
Supply, delivery and installation of the required furniture items for ECHA's new premises which comprise of 2 separate buildings, a main office building and a secondary building serving as conference centre.
II.1.5)Estimated total valueValue excluding VAT: 1 500 000.00 EUR
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)39110000 Seats, chairs and related products, and associated parts
39120000 Tables, cupboards, desk and bookcases
39130000 Office furniture
39150000 Miscellaneous furniture and equipment
II.2.4)Description of the procurement:
Base giuridica:
Direttiva 2014/24/UE
II.1)Entità dell'appalto
II.1.1)Denominazione:
Mobili per ufficio nei nuovi locali dell'ECHA
Numero di riferimento: ECHA/2019/367
II.1.2)Codice CPV principale39100000 Mobili
II.1.4)Breve descrizione:
Fornitura, consegna e installazione degli articoli di arredamento necessari per i nuovi locali dell'ECHA che comprendono 2 edifici separati, un edificio principale per uffici e un edificio secondario che funge da centro conferenze.
II.1.5)Valore totale stimatoValore, IVA esclusa: 1 500 000.00 EUR
II.1.6)Informazioni relative ai lottiQuesto appalto è suddiviso in lotti: no
II.2)Descrizione
II.2.2)Codici CPV supplementari39110000 Sedili, sedie e prodotti affini, parti associate
39120000 Tavoli, armadi, scrivanie e scaffali biblioteca
39130000 Mobili per uffici
39150000 Arredi ed attrezzature varie
II.2.4)Descrizione dell'appalto:
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania
Právny základ:
Smernica 2014/24/EÚ
II.1)Rozsah obstarávania
II.1.1)Názov:
Kancelársky nábytok do nových priestorov Európskej chemickej agentúry
Referenčné číslo: ECHA/2019/367
II.1.2)Hlavný kód CPV39100000 Nábytok
II.1.4)Stručný opis:
Dodávka, doručenie a inštalácia požadovaných prvkov nábytku do nových priestorov Európskej chemickej agentúry, ktoré pozostávajú z 2 samostatných budov, hlavnej administratívnej budovy a sekundárnej budovy, ktorá slúži ako konferenčné centrum.
II.1.5)Celková odhadovaná hodnotaHodnota bez DPH: 1 500 000.00 EUR
II.1.6)Informácie o častiachTáto zákazka sa delí na časti: nie
II.2)Opis
II.2.2)Dodatočné kódy CPV39110000 Sedadlá, stoličky a podobné výrobky a súvisiace časti
39120000 Stoly, skrine, písacie stoly a knižnice
39130000 Kancelársky nábytok
39150000 Rôzny nábytok a vybavenie
II.2.4)Opis obstarávania: