Priecājamies paziņot, ka TED portāla jaunā versija tiks publicēta 2024. gada 29. janvārī! (Šis datums ir orientējošs un tiks apstiprināts vēlāk.) Vēlaties uzzināt vairāk par jaunajām funkcijām, uzlabojumiem un to, kas mainīsies lietotājiem? Izlasiet mūs rakstu, kur pastāstīts par galvenajām izmaiņām un jaunām funkcijām.
There are some bugs affecting the way eForms notices are displayed. We are working on solving the problem. In the meanwhile, please check our dedicated page for more information and guidance.
Pakalpojumi - 463324-2019
Luksemburga-Luksemburga: EIB - Atbalsts mežsaimniecības fonda plānotās pilnveides īstenošanai, apmācībai un spēju veidošanai, pārraudzībai un ziņošanai, briežu blīvuma pētījumam un cita veida atbalsts Dabas kapitāla finansēšanas mehānisma (Natural Capital Finance Facility – NCFF) ietvaros
2019/S 191-463324
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu
Iepirkuma procedūras rezultāti
II.1)Iepirkuma apjoms
II.1.1)Nosaukums:
Atbalsts mežsaimniecības fonda plānotās pilnveides īstenošanai, apmācībai un spēju veidošanai, pārraudzībai un ziņošanai, briežu blīvuma pētījumam un cita veida atbalsts Dabas kapitāla finansēšanas mehānisma (Natural Capital Finance Facility – NCFF) ietvaros
Atsauces numurs: AA-001188-001 (TA2018230 IE NCF)
II.1.2)Galvenās CPV kods
77231000 Mežsaimniecības pārvaldības pakalpojumi
II.1.4)Īss apraksts:
Šī uzdevuma līguma vispārējais mērķis ir veicināt aktīvu privāto mežu pārvaldību un pastāvīga seguma mežsaimniecības (Continuous Cover Forestry – CCF) pārvaldes plašāku attīstību kā alternatīvu Īrijas kailcirtes sistēmai. Šis uzdevums ietver spēju veidošanas atbalstu mežsaimniecības fondam, kura mērķis ir iegūt 4 000 ha komerciālo skujkoku mežu Īrijā un pārvaldīt tos saskaņā ar CCF principiem, kas uzlabo bioloģisko daudzveidību un ekosistēmas funkcijas. Ja iespējams, fonds arī apmežos jaunus zemes gabalus.
II.1.6)Informācija par daļām
Līgums ir sadalīts daļās: nē
II.2)Apraksts
II.2.2)Papildu CPV kods(-i)
77231500 Meža uzraudzības vai novērtēšanas pakalpojumi
II.2.4)Iepirkuma apraksts:
skatīt interneta adresi, kas minēta I.3) iedaļā.