II. szakasz: Tárgy
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
„Vállalkozási szerződés az „M4 Abony (Kelet) - Törökszentmiklós (Nyugat) közötti szakasz (Szolnok északi elkerülő) megvalósítása új Tisza-híd megépítésével” I. építési szakasz (90+859 - 109+460 km sz.
II.1.2)Fő CPV-kód45233110 Autópálya építése
II.2)Meghatározás
II.2.1)Elnevezés:
Vállalkozási szerz. M4 I. építési szakasz (90+859 -109+460km sz.) kivitelezésimunkáinak elvégzésére, a szükséges kiviteli tervek elkészítésével és engedélyekmegszerzésével együtt
Rész száma: 1
II.2.2)További CPV-kód(ok)45233110 Autópálya építése
45233126 Többszintű útkereszteződés építése
45221100 Hídépítés
71322000 Mély- és magasépítési kivitelezéssel kapcsolatos mérnöki tervezési szolgáltatások
71220000 Építészeti tervezési szolgáltatások
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése a szerződéskötés időpontjában:
«Vállalkozási szerződés az M4 Abony (Kelet)-Törökszentmiklós (Nyugat) közöttiszakasz (Szolnok északi elkerülő) megvalósítása új Tisza-híd megépítésével» I.építési szakasz (90+859 - 109+460 km sz.)kivitelezési munkáinak elvégzésére, aszükséges kiviteli tervek elkészítésével és engedélyek megszerzésével együtt(PSTkód: A004.05.73).
Nyertes ajánlattevő feladata:
M4 2X2 sávos gyorsforgalmi út kivitelezése és a szükséges kiviteli tervek elkészítése90+859 - 109+460 kmsz. szakaszon (18,601 km).
A kivitelezés keretében 3 különszintű csomópont (Abony (Kelet) különszintűcsomópont, 32. sz. főúti különszintűcsomópont, és a 3225. j. út különszintűcsomópontja, valamint 18 főbb műtárgy kerül megépítésre,melyek közülkiemelendő aZagyva-híd (legnagyobb szabad nyílás: 80,83 m, szerkezeti hossz: 168 m), továbbáaMillér-híd(legnagyobb szabad nyílás: 43,60 m, szerkezeti hossz: 110 m).
A feladatok részletes ismertetését a közbeszerzési dokumentáció II. Részetartalmazza.