Ajánlati/részvételi felhívás
Jogalap:
2014/24/EU irányelv
I. szakasz: Ajánlatkérő
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Az EMGA és az EMVA számláinak az Európai Bizottság Mezőgazdasági és Vidékfejlesztési Főigazgatósága felé történő pénzügyi elszámolásával kapcsolatos külső ellenőrzési szolgáltatásokra irányuló keretszerződés.
Hivatkozási szám: AGRI/2016/J1/04.
II.1.2)Fő CPV-kód79212000 Könyvvizsgálói szolgáltatások
II.1.4)Rövid meghatározás:
A keretszerződés célja, hogy segítséget nyújtson a Bizottság szolgálatai számára ellenőrzéseknek, vizsgálatoknak és a kapcsolódó ellenőrzési tevékenységeknek a mezőgazdaság és vidékfejlesztés területén történő elvégzése révén, amely tevékenységek az Európai Mezőgazdasági Garanciaalap (EMGA) és az Európai Mezőgazdasági Vidékfejlesztési Alap (EMVA) számláinak pénzügyi elszámolásával kapcsolatosak.
II.1.5)Becsült teljes érték vagy nagyságrendÉrték áfa nélkül: 3 200 000.00 EUR
II.1.6)Részekre vonatkozó információkA beszerzés részekből áll: nem
II.2)Meghatározás
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
A keretszerződés célja, hogy segítséget nyújtson a Bizottság szolgálatai számára ellenőrzéseknek, vizsgálatoknak és a kapcsolódó ellenőrzési tevékenységeknek a mezőgazdaság és vidékfejlesztés területén történő elvégzése révén az éves számlaelszámolási folyamat során.