Lieferungen - 464063-2022
Slowenien-Ljubljana: Ausrüstung für Bluttransfusion
2022/S 164-464063
Auftragsbekanntmachung
Lieferauftrag
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Nakup in vzdrzevanje sistema za aferezne postopke z vkljucenim potrosnim materialom
Referenznummer der Bekanntmachung: JN-17385
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
33194210 Ausrüstung für Bluttransfusion
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Nakup in vzdrževanje sistema za aferezne postopke z vključenim potrošnim materialom
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Pravna podlaga:
Direktiva 2014/24/EU
II.1)Obseg naročila
II.1.1)Naslov:
Referenčna številka dokumenta: JN-17385
II.1.2)Glavna koda CPV33194210 Naprave za transfuzijo krvi
II.1.4)Kratek opis:
II.1.5)Ocenjena skupna vrednost
II.1.6)Informacije o sklopihNaročilo je razdeljeno na sklope: ne
II.2)Opis
II.2.2)Dodatna(-e) koda(-e) CPV33194210 Naprave za transfuzijo krvi
II.2.4)Opis javnega naročila: