Results of the procurement procedure
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Maintenance and supply of hydroponic indoor plants for the buildings within the Court of Justice of the European Union
Reference number: COJ-PROC-21/020
II.1.2)Main CPV code77300000 Horticultural services
II.1.4)Short description:
The purpose of this contract is the maintenance of hydroponic indoor plant containers in areas belonging to the Court of Justice of the European Union and the supply of indoor plants.
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)77310000 Planting and maintenance services of green areas
II.2.4)Description of the procurement:
The purpose of this contract is the maintenance of about 530 containers containing about 706 hydroponic indoor plants in areas belonging to the Court of Justice of the European Union and the supply of indoor plants over a period of four years. These services are grouped into the following categories:
— line item 1: maintenance of hydroponic indoor plant containers,
— line item 2: supply of various hydroponic plants,
— line item 3: services on a time and means basis: gardening activities, specialising in hydroponics.
Anuncio de adjudicación de contrato
Resultados del procedimiento de contratación
Base jurídica:
Directiva 2014/24/UE
II.1)Ámbito de la contratación
II.1.1)Denominación:
Mantenimiento y suministro de plantas de interior de cultivo hidropónico para los edificios del Tribunal de Justicia de la Unión Europea
Número de referencia: COJ-PROC-21/020
II.1.2)Código CPV principal77300000 Servicios hortícolas
II.1.4)Breve descripción:
El objetivo de la presente licitación consiste en el mantenimiento de maceteros de plantas de interior de cultivo hidropónico en los espacios correspondientes al Tribunal de Justicia de la Unión Europea y en el suministro de plantas de interior.
II.1.6)Información relativa a los lotesEl contrato está dividido en lotes: no
II.2)Descripción
II.2.2)Código(s) CPV adicional(es)77310000 Servicios de plantación y mantenimiento de zonas verdes
II.2.4)Descripción del contrato:
El objetivo de la presente licitación consiste en el mantenimiento de unos 530 maceteros con ±706 plantas de interior de cultivo hidropónico en los espacios correspondientes al Tribunal de Justicia de la Unión Europea y en el suministro de plantas de interior durante cuatro años. Estas prestaciones se distribuyen en las siguientes categorías:
• misión 1: mantenimiento de maceteros de plantas de interior de cultivo hidropónico,
• misión 2: suministro de plantas diversas de cultivo hidropónico.
• misión 3: prestaciones de costo unitario: jardinería especializada en hidroponia.
Ilmoitus tehdystä sopimuksesta
Hankintamenettelyn tulokset
Oikeusperusta:
Direktiivi 2014/24/EU
I kohta: Hankintaviranomainen
II.1)Hankinnan laajuus
II.1.1)Nimi:
Euroopan unionin tuomioistuimen rakennusten vesiviljeltyjen sisäkasvien hoito ja toimittaminen
Viitenumero: COJ-PROC-21/020
II.1.2)Pääasiallinen CPV-koodi77300000 Puutarhanhoitopalvelut
II.1.4)Lyhyt kuvaus:
Sopimuksen kohteena on Euroopan unionin tuomioistuimelle kuuluvissa tiloissa tapahtuva vesiviljeltyjen sisäkasvialtaiden hoito ja sisäkasvien toimittaminen.
II.1.6)Osia koskevat tiedotTämä sopimus on jaettu osiin: ei
II.2)Kuvaus
II.2.2)CPV-lisäkoodi(t)77310000 Viheralueiden istutus- ja hoitopalvelut
II.2.4)Kuvaus hankinnasta:
Sopimuksen kohteeseen kuuluu noin 530 Euroopan unionin tuomioistuimelle kuuluvissa tiloissa olevaa kasvatusallasta, joissa on noin 706 vesiviljeltyä sisäkasvia, sekä sisäkasvien toimitus neljän vuoden ajan. Palvelut jakautuvat seuraaviin lajeihin:
— osa 1: vesiviljelyyn käytettyjen sisäkasvialtaiden hoitaminen,
— osa 2: vesiviljelyyn käytettyjen erilaisten sisäkasvien toimittaminen,
— osa 3: palkkiopohjaiset palvelusuoritteet: vesi- eli hydroviljelyn edellyttämä erikoispuutarhanhoito.
Liuksemburgas-Liuksemburgas: Visapusė kambarinių augalų, auginamų hidroponiniu būdu, priežiūra ir tiekimas patalpoms Europos Sąjungos Teisingumo Teismo pastatuose
2021/S 179-464909
Skelbimas apie sutarties skyrimą
Pirkimo procedūros rezultatai
Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/24/ES
I dalis: Perkančioji organizacija
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Visapusė kambarinių augalų, auginamų hidroponiniu būdu, priežiūra ir tiekimas patalpoms Europos Sąjungos Teisingumo Teismo pastatuose
Nuorodos numeris: COJ-PROC-21/020
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas77300000 Sodininkystės paslaugos
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Šios sutarties objektas – vazoninių kambarinių augalų, auginamų hidroponiniu būdu, priežiūra Europos Sąjungos Teisingumo Teismui priklausančiose erdvėse ir kambarinių augalų tiekimas.
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: ne
II.2)Aprašymas
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)77310000 Žaliųjų zonų sodinimo ir priežiūros paslaugos
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Šios sutarties objektas – maždaug 530 vazonų su ±706 vnt. kambarinių augalų, auginamų hidroponiniu būdu, priežiūra Europos Sąjungos Teisingumo Teismui priklausančiose erdvėse ir kambarinių augalų tiekimas per ketverių metų laikotarpį. Šios paslaugos suskirstytos į šias kategorijas:
1 pozicija: Vazoninių kambarinių augalų, auginamų, hidroponiniu būdu, priežiūra;
2 pozicija: Įvairių kambarinių augalų, auginimų hidroponiniu būdu, tiekimas;
3 pozicija: Teiktinos paslaugos: hidroponiniu būdu auginamų augalų auginimas.
Avviż dwar l-għoti ta’ kuntratt
Ir-riżultati tal-proċedura tal-akkwist
Il-bażi ġuridika:
Direttiva 2014/24/UE
II.1)L-għan tal-ksib
II.1.1)Titlu:
Manutenzjoni u provvista ta’ pjanti għal ġewwa fl-idrokultura għall-binjiet tal-Qorti tal-Ġustizzja tal-Unjoni Ewropea
Numru ta' referenza: COJ-PROC-21/020
II.1.2)Kodiċi ewlieni CPV77300000 Servizzi ta' l-ortikultura
II.1.4)Deskrizzjoni qasira:
L-għan ta’ dan il-kuntratt huwa l-manutenzjoni ta’ kontenituri ta’ pjanti għal ġewwa fl-idrokultura fiż-żoni li huma proprjetà tal-Qorti tal-Ġustizzja tal-Unjoni Ewropea u l-provvista ta’ pjanti għal ġewwa.
II.1.6)Informazzjoni dwar il-lottijietDan il-kuntratt huwa maqsum f’lottijiet: le
II.2)Deskrizzjoni
II.2.2)Kodiċi(jiet) addizzjonali tal-VKK77310000 Servizzi tat-tħawwil u l-manutenzjoni ta' oqsma ħodor
II.2.4)Deskrizzjoni tal-akkwist:
L-għan ta’ dan il-kuntratt huwa l-manutenzjoni ta’ madwar 530 kontenitur bi ± 706 pjanti għal ġewwa fl-idrokultura fiż-żoni li huma proprjetà tal-Qorti tal-Ġustizzja tal-Unjoni Ewropea u l-provvista ta’ pjanti għal ġewwa fuq perijodu ta’ erba’ snin. Dawn is-servizzi huma miġbura fil-kategoriji li ġejjin:
— Punt 1: Manutenzjoni ta’ kontenituri ta’ pjanti għal ġewwa fl-idrokultura,
— Punt 2: Il-provvista ta’ diversi pjanti fl-idrokultura,
— Punt 3: Servizzi ta’ mmaniġġjar: ġardinaġġ li jispeċjalizza fl-idrokultura.