Base juridique:
Directive 2014/24/UE
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Europese aanbesteding (Ver)nieuwbouw Markland College Oudenbosch
II.1.2)Code CPV principal45000000 Travaux de construction
II.1.4)Description succincte:
Door de opdrachtgever, Stichting Markland College, wordt een bouwopdracht uitgezet voor realisatie van de vernieuwbouw en uitbreiding van het onderwijsgebouw van het Markland College te Oudenbosch.
De opdrachtgever is op zoek naar een aannemer die kennis en ervaring heeft op het gebied van bouwen en realiseren van een onderwijsgebouw, waarbij het onderwijsproces doorgang kan vinden en minimaal overlast wordt ervaren. De bouwopdracht dient gerealiseerd te worden in samenspraak met derden uitvoerende partijen op het gebied van technische installaties en civiele werken.
De uitgangspunten van het bouwplan zijn vastgelegd in een nader te overleggen Programma van Eisen (PVE) en een definitief ontwerp. Van de gegadigde wordt verwacht dat op basis van deze uitgangspunten en de uitwerking naar een uitvoeringsgereed ontwerp, de uitvoering van de bouwkundige werken en de coördinatie van de technische installaties en civiele werken kan worden uitgevoerd.
II.1.5)Valeur totale estimée
II.1.6)Information sur les lotsCe marché est divisé en lots: non
II.2)Description
II.2.4)Description des prestations:
Maximaal € 9 miljoen (excl. btw )