Wstępne ogłoszenie informacyjne
Niniejsze ogłoszenie jest tylko wstępnym ogłoszeniem informacyjnym
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/24/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Wyposażenie meblowe dla Centrum Szkoleniowo Konferencyjnego Uniwersytetu Łódzkiego
Numer referencyjny: 21/DIR/UŁ/2021
II.1.2)Główny kod CPV39130000 Meble biurowe - UB01
II.1.4)Krótki opis:
Dostawa wyposażenia meblowego dla Centrum Szkoleniowo Konferencyjnego Uniwersytetu Łódzkiego przy . ul. Kopcińskiego 16/18 w Łodzi
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartośćWartość bez VAT: 280 000.00 EUR
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
Wyposażenie meblowe w Centrum Szkoleniowo Konferencyjnym Uniwersytetu Łódzkiego
Część nr: 1
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV39130000 Meble biurowe - UB01
II.2.4)Opis zamówienia:
Wyposażenie meblowe - biurowe , szafy, regały , łóżka dla CSK UŁ .
Wypsażenie meblowe dla CSL - fotele
Część nr: 2
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV39110000 Siedziska, krzesła i produkty z nimi związane, i ich części
Wyposażenie meblowe - krzesła , siedziska , fotele