II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
„Доставка на СОФТУЕР ЗА ЦЕНТЪР ЗА ДАННИ за нуждите на Център за върхови постижения – ИИКТ-БАН ”
II.1.2)Code CPV principal48517000 Logiciels de TI
II.1.4)Description succincte:
„Доставка на СОФТУЕР ЗА ЦЕНТЪР ЗА ДАННИ за нуждите на Център за върхови постижения – ИИКТ-БАН ” Включва закупуване на 3 РАЗЛИЧНИ СОФТУЕРНИ ПРОДУКТА за нуждите на проект, финансиран с договор BG05M2OP001-1.001-0003: „Център за върхови постижения по Информатика и информационни и комуникационни технологии“ ОП НОИР с бенефициент ИИКТ-БАН. Доставката е разделена на 3 обпозиции:
Обособена позиция 1: “Доставка на софтуер за свързване на 8 сървъра с голям обем памет като една SMP (symmetrical multiprocessing) машина ”.
Обособена позиция 2: “Доставка на софтуер за математически изчисления“.
Обособена позиция 3: “Доставка на софтуер за оптимизация и отстраняване на грешки при разработка на приложения с висока степен на паралелизъм“.
II.1.5)Valeur totale estiméeValeur hors TVA: 352 151.67 BGN
II.1.6)Information sur les lotsCe marché est divisé en lots: oui
Il est possible de soumettre des offres pour tous les lots
Nombre maximal de lots pouvant être attribués à un soumissionnaire: 3
II.2)Description
II.2.1)Intitulé:
“Доставка на софтуер за свързване на 8 сървъра с голям обем памет като една SMP (symmetrical multiprocessing) машина ”
Lot nº: 1
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)48517000 Logiciels de TI
II.2.4)Description des prestations:
Предметът на поръчкара включва “Доставка на софтуер за свързване на 8 сървъра с голям обем памет като една SMP (symmetrical multiprocessing) машина ”.
“Доставка на софтуер приложен софтуер за математически изчисления"
Lot nº: 2
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)48460000 Logiciels analytiques, scientifiques, mathématiques ou prévisionnels
Предметът на обособената позиция включва “Доставка на софтуер приложен софтуер за математически изчисления"
“Доставка на софтуер за оптимизация и отстраняване на грешки при разработка на приложения с висока степен на паралелизъм
Lot nº: 3
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)48987000 Logiciels de débogage
Предметът на позицията включва “Доставка на софтуер за оптимизация и отстраняване на грешки при разработка на приложения с висока степен на паралелизъм