Figyelem: programozási hibák miatt az e-hirdetmények megjelenítése jelenleg nem tökéletes. Már dolgozunk a probléma megoldásán. További tudnivalókért és útmutatásért kérjük, látogasson el erre az oldalra.
Már lehet regisztrálni a TED-adatok továbbfelhasználóinak szóló 4. műhelytalálkozóra, amelyre 2023. december 14-én kerül sor.
Árubeszerzések - 465375-2023
Magyarország-Budapest: Normál és nagy teherbírású gumiabroncsok
2023/S 146-465375
Ajánlati/részvételi felhívás
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
K22385_2 Munkagépekhez gumiabroncs beszerzése
Hivatkozási szám: EKR001126682023
II.1.2)Fő CPV-kód
34350000 Normál és nagy teherbírású gumiabroncsok
II.1.4)Rövid meghatározás:
K22385_2 Munkagépekhez új gumiabroncs, tömlő és védőszalag beszerzése és szállítása
II.1.5)Becsült teljes érték vagy nagyságrend
II.1.6)Részekre vonatkozó információk
A beszerzés részekből áll: nem
II.2)Meghatározás
II.2.2)További CPV-kód(ok)
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
Munkagéphez új gumiabroncs, tömlő és védőszalag beszerzése és szállítása 24 hónap időtartamra, 5 000 000 Ft + ÁFA keretösszeg erejéig. Ajánlatkérő a keretösszeg 70%-áig vállal lehívási kötelezettséget.
A lehívási kötelezettségen felüli keretösszeg tekintetében a nyertes ajánlattevő tudomásul veszi, hogy az összeg kimerítésének elmaradása esetén az Ajánlatkérőként szerződő fél felé semmilyen követeléssel nem élhet.
Várható teljes mennyiség az előző év fogyási adatai alapján a szerződéses időszakban: A gumiabroncsok várható összes mennyisége - tájékoztató jelleggel - a szerződés időtartama alatt: 100 db.
Ajánlatkérő tájékoztató jelleggel megadja, hogy a szerződés időtartam alatt várhatóan 20 db szállítás fog történni, az egy napon leadott átlagos rendelt mennyiség várhatóan 5 db termék, az egy napon leadott maximális mennyiség az 8 db terméket nem fogja meghaladni.
Az Ajánlattevőnek az általa leszállított termékekre az átadás-átvétel napjától számított 12 hónap jótállást kell vállalnia.
Nyertes ajánlattevő a szerződés tárgyát képező termékeket az Ajánlatkérő írásbeli egyedi megrendelései alapján köteles leszállítani minden termék esetében egységesen 60 munkanapon belül.
A nyertes ajánlattevő által szállítandó áruk pontos leírását és a szállítás során ellátandó feladatokat a közbeszerzési dokumentumok mellékletét képező kiadásra kerülő 1/a. számú melléklet -ártáblázat- és a műszaki leírás tartalmazza.
Az 1/a. sz. mellékletben - ártáblázat - az előforduló, nevesített típus név, márkanév stb. a termék jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt, a 321/2015. Korm. rendelet 46.§ (3) bekezdés alapján az azzal egyenértékű minőségű, műszaki jellemzőjű terméket ajánlatkérő elfogadja.
Az Ajánlatkérő elvárása, hogy az Ajánlattevőnek az 1/a. mellékletben - ártáblázat - meg kell adnia valamennyi sor vonatkozásában - melyek nem kerültek áthúzással jelölésre - a megajánlott gumiabroncs méretét, gyártóját, típusát, gyártói cikkszámát vagy EAN kódot, terhelési indexet, sebesség indexet.
Ajánlatkérő elvárása, hogy az egyes termékeket (gumiabroncsokat) a gyári katalógusban elérhető, konkrét azonosítók/cikkszámok alapján kérjük beárazni. Amennyiben Ajánlattevő által megajánlott cikkszámú gumiabroncstól eltérő cikkszámú gumiabroncs kerülne leszállításra, abban az esetben Ajánlatkérő azzal egyenértékű terméket (gumiabroncsot) elfogad. Az egyenértékűséget Ajánlattevőnek igazolnia szükséges. Amennyiben az így „megajánlott” termékek (gumiabroncsok) funkciójuk és az azok ellátásához szükséges paramétereik tekintetében legalább az eredetileg megajánlott termékkel azonosak, vagy annál jobbak és ennek tényét a szerződött fél igazolja, a termék(ek) megrendelhetők lesznek a szerződésben foglaltakkal azonos vagy annál kedvezőbb áron.