Építési beruházás - 465384-2017
Magyarország-Budapest: Uszoda vagy úszómedence kivitelezése
2017/S 224-465384
Tájékoztató a szerződés módosításáról
Szerződés/koncesszió módosítása az érvényességi ideje alatt
Jogalap:
2014/24/EU irányelv
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
A FINA 2017. évi Úszó-, Vízilabda-, Műugró, Műúszó és Nyíltvízi Világbajnokság megrendezéséhez szükséges Hajós Alfréd Sportuszoda és Széchy Tamás Uszoda felújítására irányuló beruházás megvalósítása.
II.1.2)Fő CPV-kód
45212212 Uszoda vagy úszómedence kivitelezése
II.2)Meghatározás
II.2.1)Elnevezés:
A FINA 2017. évi Úszó-, Vízilabda-, Műugró, Műúszó és Nyíltvízi Világbajnokság megrendezéséhez szükséges Hajós Alfréd Sportuszoda és Széchy Tamás Uszoda felújítására irányuló beruházás megvalósítása
II.2.2)További CPV-kód(ok)
45260000 Tetőfedés és egyéb különleges szakipari munkák
45350000 Gépészeti szerelések
45310000 Villamos szerelési munka
45262650 Burkolómunkák
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése a szerződéskötés időpontjában:
Nyertes ajánlattevő főbb feladatai a Hajós Alfréd Sportuszoda felújításával kapcsolatosan az alábbiak:
— Hajós fedett medence tető beázás mentesítéssel összefüggő feladatok;
— Hajós fedett medence mennyezet szakipari javítása, betonkorrózió elleni védelemmel;
— Hajós fedett tanmedence felújítása;
— Hajós épület szükséges nyílászáró javítás, csere;
— Légtechnikai rendszerek szükséges felújítása;
— Erős és gyengeáramú felújítások, fejlesztések;
— A szétválasztott csatorna megépítése és a kültéri medencék vízgépészeti felújítása.
Nyertes ajánlattevő főbb feladatai a Széchy Tamás Uszoda felújításával kapcsolatosan az alábbiak:
— Uszoda vízellátó rendszer előírt javítása;
— Medence körüli csatorna felújítással kapcsolatos feladatok.
Opciós feladatok.
A fenti feladatokon túlmenően ajánlatkérő, a pénzügyi fedezet rendelkezésre állása esetén további, opcionális tételeket rendelhet meg a szerződés teljesítése során az alábbi feladatok tekintetében:
Főbb feladatok:
1. Hajós Alfréd fedett uszoda nyílászáróinak javítása, cseréje;
2. Hajós Alfréd Sportuszoda és Széchy Tamás Uszoda gyengeáramú szerelési munkái;
3. Hajós Alfréd fedett medence kiegészítő világítása 1500 LUX fényerőhöz;
4. Új 25 m-es úszómedence építése;
5. Kútgépház felújítása;
6. Vegyszertároló épület felújítása;
7. A tervezett kültéri és telken belüli környezetrendezési munkák, versenyhez kapcsolódó fejlesztések és az azt követő tervezett helyreállítási munkák.
A részletes feltételeket és a feladatok részletes leírását a Közbeszerzési Dokumentumok tartalmazzák.