Lieferungen - 465419-2021
Submission deadline has been amended by:  578131-2021
Polska-Przemyśl: Urządzenia audiowizualne
2021/S 179-465419
Ogłoszenie o zamówieniu
Dostawy
Podstawa prawna:
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
PODZIEMNA TRASA TURYSTYCZNA W PRZEMYŚLU – WYPOSAŻENIE
Numer referencyjny: ZP.271.2.1.2021
II.1.2)Główny kod CPV
32321200 Urządzenia audiowizualne
II.1.4)Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest aranżacja i wyposażenie Podziemnej Trasy Turystycznej w Przemyślu poprzez wykonanie i dostawę aranżacji, wyposażenia, gablot, sprzętu AV i IT, oprogramowania, wykonanie zawartości merytorycznej, kontentu multimedialnego oraz montaż/instalację i uruchomienie wszystkich dostarczonych elementów wyposażenia wraz z wykonaniem niezbędnych robót budowlanych na terenie: piwnic budynku Rynek 1, podziemnego łącznika pomiędzy budynkiem Rynek 1 a budynkiem Rynek 9, budynku Rynek 9 oraz budynku Serbańska 7
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściach
To zamówienie podzielone jest na części: nie
II.2)Opis
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV
32321300 Materiały audiowizualne
32322000 Urządzenia multimedialne
32342400 Sprzęt nagłaśniający
32342412 Głośniki
32521000 Kable telekomunikacyjne
38652120 Projektory wideo
38653400 Ekrany projekcyjne
39150000 Różne meble i wyposażenie
45300000 Roboty instalacyjne w budynkach
45314000 Instalowanie urządzeń telekomunikacyjnych
45314300 Instalowanie infrastruktury okablowania
45430000 Pokrywanie podłóg i ścian
92110000 Produkcja filmów kinowych i wideo oraz podobne usługi
32500000 Urządzenia i artykuły telekomunikacyjne
II.2.4)Opis zamówienia:
1) Zakres Gminy Miejskiej Przemyśl (zwanej dalej GMP):
Zamówienie realizowane zgodnie z dokumentacją:
a) „Przebudowa podziemi budynku Urzędu Miejskiego w Przemyślu, usytuowanego przy Rynku 1 i kolektora sanitarnego pod ul. Mostową i płytą Rynku w zakresie wykonania przebić w murach piwnic budynku wraz z wykonaniem ścianek działowych oraz przebudowy instalacji elektrycznej z montażem urządzeń multimedialnych, na terenie działek Nr 689, 695, 702, 737 obręb 207 w Przemyślu w ramach zadania inwestycyjnego pn.: „Podziemna Trasa Turystyczna w Przemyślu”
– na którą wydana została decyzja Podkarpackiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków z siedzibą w Przemyślu INR-II.5142.5.2017.IZ., oraz decyzja Pozwolenia na budowę 54/2017 z 14 marca 2017 r. znak: AOŚ.6740.23.2017,
b) instalacja monitoringu wizyjnego oraz alarmu w ramach zadania „Podziemna Trasa Turystyczna w Przemyślu”
– na którą wydana została decyzja Podkarpackiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków z siedzibą w Przemyślu INR-II.5174.25.2021.AB., oraz decyzja Pozwolenia na budowę 142/2021·z 25 czerwca 2021 r. znak: AOŚ.6740.28.2021;
2) Zakres Muzeum Narodowego Ziemi Przemyskiej (zwanego MNZP):
Projekt przebudowy i remontu piwnic budynku Rynek 9 oraz wybranych pomieszczeń I i II piętra budynku ul. Serbańska 7 do potrzeb aranżacji podziemnej trasy turystycznej z wykonaniem przebicia w ścianie fundamentowej budynku Rynek 9, remont elewacji frontowych budynków Rynek 9 i Serbańska 7, wymiana pokrycia dachu połaci frontowej budynku Rynek 9, z przebudową wewnętrznej instalacji elektrycznej, dz. 730 obręb 207, jednostka ewidencyjna 186201_1 m. Przemyśl.
2. Łączna powierzchnia pomieszczeń objętych zamówieniem:
1) podziemia budynku Rynek 1: ok 516 m2;
2) kolektor sanitarny: ok 117 m2;
3) budynek Rynek 9 i Serbańska 7 – ok 230 m2
razem: 863 m2.
3. Przedmiot zamówienia obejmuje następujący zakres:
1) uszczegółowienie treści i projektów graficznych plansz i prezentacji;
2) opracowanie szczegółowych scenariuszy materiałów multimedialnych;
3) wykonanie monitoringu wizyjnego oraz alarmu;
4) wykonanie instalacji sygnałowej i sterującej;
5) wykonanie i montaż zabudowy ekspozycyjnej, gablot;
6) wykonanie i montaż scenografii;
7) dostawa i montaż sprzętu AV i IT;
8) wykonanie, zainstalowanie i uruchomienie zawartości multimedialnej, w tym filmu do kina 3D;
9) uruchomienie wystawy;
10) szkolenie dla osób wyznaczonych przez Zamawiającego.
4. MNZP nieodpłatnie udostępni w siedzibie Muzeum muzealia i archiwalia ze zbiorów Muzeum oraz opracowania i dokumentacje muzealiów i archiwaliów (w tym wypisy z kart katalogowych) dla potrzeb zamówienia i przygotowania kontentu multimedialnego oraz opracowania kopii muzealiów w celu ich prezentacji na ekspozycji; koszty związane z tworzeniem „materiałów” kopii muzealnych ponosi Wykonawca.
5. Większość robót budowlanych opisanych w wyżej wymienionych dokumentacjach została zrealizowana.
W ramach niniejszego zamówienia do wykonania pozostaje:
1) w budynku Rynek 1 i kolektorze:
a) wykonanie kompletnego okablowania IT – wraz z koniecznymi do wykonania robotami takimi jak wykucie bruzd, przewierty, uzupełnienie tynków itp., wykonanie okablowania dla potrzeb sprzętu AV,
b) wykonanie ścianek działowych – jako elementów scenograficznych,
c) wykonanie szklanego sufitu w Pomieszczeniu nr 13 „Baszta”,
d) wykonanie okablowania w ramach instalacji monitoringu wizyjnego oraz alarmu,
e) roboty związane z montażem elementów scenograficznych i sprzętu;
2) w budynkach Rynek 9 i Serbańska 7:
b) montaż opraw oświetleniowych i oświetlenia awaryjnego w pomieszczeniach piwnic budynku Rynek 9,
c) wykonanie zabudowy kina,
d) roboty związane z montażem elementów scenograficznych i sprzętu.