Zamówienie obejmuje w szczególności:
1) zaprojektowanie odcinka autostrady A2 wraz z obiektami inżynierskimi, towarzyszącą infrastrukturą i urządzeniami bezpieczeństwa ruchu, tj. opracowanie dokumentacji projektowej w oparciu o wymagania Zamawiającego zawarte w SIWZ;
2) uzyskanie w imieniu i na rzecz Zamawiającego wymaganych prawem wszelkich opinii, uzgodnień, pozwoleń, zezwoleń, decyzji administracyjnych niezbędnych do zaprojektowania i zrealizowania inwestycji;
3) wybudowanie odcinka Autostrady A2 jw. wraz z obiektami inżynierskimi i towarzyszącą infrastrukturą;
4) opracowanie dokumentacji powykonawczej;
5) uzyskanie decyzji o pozwoleniu na użytkowanie autostrady A2 na odcinku jw.
Dla inwestycji objętej przedmiotem zamówienia należy zaprojektować i wykonać w szczególności następujące roboty budowlane:
2. budowę obiektów inżynierskich;
5. budowę dróg technologicznych;