Services - 465462-2022
Bulgarie-Etropole: Services de surveillance d'installations d'alarme
2022/S 164-465462
Avis de marché
Services
Base juridique:
Directive 2014/24/UE
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
„Осигуряване на охрана с помощта на сигнално-известителна техника, включваща използване и поддържане, в помещение в административната сграда на ТП „ДГС Етрополе”
II.1.2)Code CPV principal
79711000 Services de surveillance d'installations d'alarme
II.1.4)Description succincte:
Предметът на поръчката включва осигуряване на охрана с помощта на сигнално-известителна техника, включваща използване и поддържане 1 (един) брой обемен датчик, в помещение в административната сграда на ТП „ДГС Етрополе”.
II.1.5)Valeur totale estimée
Valeur hors TVA: 1 560.00 BGN
II.1.6)Information sur les lots
Ce marché est divisé en lots: non
II.2)Description
II.2.4)Description des prestations:
Осигуряване на охрана с помощта на сигнално-известителна техника, включваща използване и поддържане 1 (един) брой обемен датчик, в помещение в административната сграда на ТП „ДГС Етрополе” за срок от 24 месеца.