W adresach URL ogłoszeń w formie e-formularzy pojawia się błąd. Staramy się rozwiązać ten problem. W międzyczasie prosimy o usunięcie przecinka (lub innego znaku specjalnego) na końcu adresu URL. Przepraszamy za utrudnienia.
Roboty budowlane - 465561-2019
Polska-Katowice: Roboty budowlane
2019/S 192-465561
Sprostowanie
Ogłoszenie zmian lub dodatkowych informacji
Roboty budowlane
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Wykonanie ogrodzenia autostrady A1 węzeł Rząsawa – węzeł Blachownia wraz z włączeniem autostrady A1 do drogi krajowej DK1 na węźle Rząsawa
Numer referencyjny: O.KA.D-3.2412.63.2019
II.1.2)Główny kod CPV
45000000 Roboty budowlane
II.1.4)Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie ogrodzenia autostrady A1 od węzła Rząsawa do węzła Blachownia dla potrzeb udrożnienia autostrady A1 z włączeniem jej do drogi DK1 na węźle Rząsawa. Zamówienie będzie realizowane w formule „Buduj”.