II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
contract de achizitie materiale sanitare
Numéro de référence: 1067/05.02.2021
II.1.2)Code CPV principal33140000 Consommables médicaux
II.1.4)Description succincte:
ACHIZITIE MATERIALE SANITARE POIM 138566
II.1.6)Information sur les lotsCe marché est divisé en lots: oui
II.2)Description
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 4
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)33140000 Consommables médicaux
II.2.4)Description des prestations: II.2.5)Critères d’attributionCritère de qualité - Nom: Modalitatea de calcul a punctajului pentru factorul de evaluare „termen de livrare (TL)": Descriere: Termenul de livrare va fi exprimată în zile calendaristice. Punctajul se acordă astfel: a) Pentru cel mai scurt termen de livrare ofertat, se acordă punctajul maxim de 40 de puncte; b) Pentru un termen de livrare mai mare decât cel prevăzut la lit. a), punctajul se calculează proporţional astfel: TL (n) = (Termen minim ofertat / Termen ofertat n) x 40 / Pondération: 25
Prix - Pondération: 75
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 10
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 8
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 12
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 1
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 3
II.2.4)Description des prestations:
cantitate maxima 2500 buc
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 7
II.2.1)Intitulé:
halat protectie de unica folosinta
Lot nº: 9
II.2.4)Description des prestations: II.2.5)Critères d’attributionCritère de qualité - Nom: Algoritm de calcul: Punctajul se acorda astfel: a) Pentru cel mai scazut dintre preturi se acorda punctajul maxim alocat; b) Pentru celelalte preturi ofertate punctajul P(n) se calculeaza proportional, astfel: P(n) = (Pret minim ofertat / Pret n) x punctaj maxim alocat. / Pondération: 25
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 2
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 6
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 11
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 5