Avis d’attribution de marché
Résultats de la procédure de marché
Base juridique:
Directive 2014/24/UE
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Dostawa implantów ortopedycznych
Numéro de référence: FDZP.226.03.2021
II.1.2)Code CPV principal33183100 Implants orthopédiques
II.1.6)Information sur les lotsCe marché est divisé en lots: oui
II.2)Description
II.2.1)Intitulé:
Drut Kirschnera, grotowkręt Schanza, gwoździe Steinmana, drut do wiązania
Lot nº: 1
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)33183000 Suppléance orthopédique
33183300 Matériel d'ostéosynthèse
33183200 Prothèses orthopédiques
Zestaw implantów do zespoleń w obrębie kończyn górnych i dolnych oraz miednicy
Lot nº: 2
Endoprotezy pozostałe: barku, łokcia, stopy
Lot nº: 3
Implanty do chirurgii artroskopowej i małoinwazyjnej w obrębie barku
Lot nº: 4
Implanty do chirurgii stopy
Lot nº: 5
Endoproteza głowy kości promieniowej i stawu śródręczno-nadgarstkowego kciuka:
Lot nº: 6
Implanty do osteosyntezy płytkowej w obrębie kończyny dolnej i złamań okołoprotezowych
Lot nº: 7
Endoproteza bezcementowa i krótkotrzpieniowa stawu biodrowego oraz panewka rewizyjna biodra i system rewizyjny panewki i trzpienia
Lot nº: 8
Implanty do operacji rekonstrukcyjnych, artroskopowych w obrębie stawu kolanowego
Lot nº: 9
Implanty do techniki małoinwazyjnej w chirurgii stopy
Lot nº: 10
Zestaw do osocza bogatopłytkowych czynników wzrostu
Lot nº: 11
Materiały do rekonstrukcji więzadłowych
Lot nº: 12
Endoproteza dwukłykciowa stawu kolanowego cementowa i bezcementowa, rewizyjna, rotacyjno-zawiasowa i tymczasowa
Lot nº: 13
Endoprotezy stawu biodrowego cementowe, bezcementowe, tymczasowe - SPACER oraz rewizyjne
Lot nº: 14
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 15
Tytanowe śródszpikowe gwoździe elastyczne do kości długich dzieci i młodzieży oraz gwóźdź udowy, blokowany, kaniulowany, tytanowy
Lot nº: 16
Systemy do rekonstrukcji barku i kolana
Lot nº: 17
Implanty do leczenia złamań w obrębie przedramienia i ręki
Lot nº: 18
Endoprotezy stawu biodrowego o zwiększonej mobilności
Lot nº: 19
Endoproteza stawu kolanowego jednoprzedziałowa, cementowana
Lot nº: 20
Endoproteza jednoprzedziałowa stawu kolanowego
Lot nº: 21
Zestaw do rekonstrukcji MPFL i ACJ
Lot nº: 22
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 23
Implant do przestrzeni podbarkowej
Lot nº: 24
System kompleksowego zaopatrzania urazów barku
Lot nº: 25
Innowacyjny system szycia łąkotek
Lot nº: 26