Ne bucurăm să vă anunțăm că veți putea utiliza noua versiune a portalului TED începând cu 29.1.2024 (dată orientativă, care rămâne de confirmat). Citiți-ne articolul pentru a afla care sunt îmbunătățirile și noile funcționalități și ce înseamnă acestea pentru utilizatori!
You may get an error message when trying to access the notices listed hereafter. If that is the case, please use the alternative links provided below. We are working on solving the problem. We apologize for the inconvenience.
716246-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:716246-2023:PDFS:FI:HTML
719591-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML
724690-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:724690-2023:PDFS:FI:HTML
731050-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:731050-2023:PDFS:FI:HTML
You may also use the following structure to build the URL of the notices concerned:
https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:NNNNNN-2023:PDFS:LL:HTML, (example: https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML), but please bear in mind that only the original language version of the notice is available
II.1)Obiectul achiziţiei
II.1.1)Titlu:
Achiziționare de echipament de securitate pentru aplicații web
Număr de referinţă: 3P/2023/RO-BG
II.1.2)Cod CPV principal
35121000 Echipament de securitate
II.1.4)Descriere succintă:
Obiectul contractului îl constituie achiziția de eechipament de securitate pentru aplicații web. Descrierea produselor ce urmează a fi achiziţionate se regăseşte în caietul de sarcini.
Termenul limită până la care se pot solicita clarificări la documentaţia de atribuire, inclusiv modelul de contract: cu 15 zile înainte de data limită de depunere a ofertelor. În conformitate cu prevederile art. 161 din Legea nr. 98/2016 privind achizitiile publice, cu modificările și completările ulterioare, autoritatea contractanta va raspunde în mod clar și complet solicitărilor de clarificare/informațiilor suplimentare în legătura cu documentația de atribuire in a 11 a zi, înainte de termenul limită stabilit pentru depunerea ofertelor în anuntul de participare.
II.1.5)Valoarea totală estimată
Valoare fără TVA: 260 504.20 RON
II.1.6)Informații privind loturile
Contractul este împărțit în loturi: nu
II.2)Descriere
II.2.4)Descrierea achiziţiei publice:
Achiziția unui echipament de securitate pentru aplicații web