Results of the procurement procedure
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Poskytovanie služieb pre prevádzku a údržbu informačných systémov Mesta Nitra a organizácií v jeho zriaďovateľskej pôsobnosti
II.1.2)Main CPV code72250000 System and support services
II.1.4)Short description:
Predmetom zákazky je poskytovanie služieb pre prevádzku a údržbu informačných systémov od spoločnosti Cora Geo, s.r.o. a to informačného systému samosprávy (ďalej CG ISS), geografických informačných systémov (ďalej len CG GISAM a CG WebGIS), riešenia pre podporu eGovernmentu (ďalej len CG eGOV) a súvisiacich aktivít s cieľom zabezpečiť plnohodnotné využívanie dodaných produktov v ďalšom období v nasledovnom členení:
— údržba dodaného licenčného softvéru,
— update - údržba licencií dodaného aplikačného softvéru,
— bezpečnostná politika,
— upgrade - zapracovanie požiadaviek mesta,
— hot line podpora,
— technická podpora,
— metodická podpora,
— školenia,
— riadenie projektu.
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)72267100 Maintenance of information technology software
72260000 Software-related services
II.2.4)Description of the procurement:
Presný rozsah služieb je uvedený v súťažných podkladoch k zákazke.