Aankondiging van een gegunde opdracht
Resultaten van de aanbestedingsprocedure
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
NU Quadraam - Computertoebehoren
Referentienummer: 183155
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie30230000 Computerapparatuur
II.1.4)Korte beschrijving:
Deze opdracht betreft een nadere uitvraag vanuit het Dynamisch Aankoop Systeem 80166 DAS ICT Hardware - Computertoebehoren.
Deze opdracht heeft betrekking op de levering van beamers ten behoeve van Stichting Quadraam.
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding: