Aankondiging van een opdracht
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:Referentienummer: Universiteit Gent-17OMB003-F02_0
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie72200000 Softwareprogrammering en -advies
II.1.4)Korte beschrijving:
Naar een toekomstgericht, intuïtief, gebruikersvriendelijk en rijk uitgerust LMS.
II.1.5)Geraamde totale waarde
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)80420000 Diensten voor e-leren
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
Het voorwerp van de opdracht betreft 2 onderdelen, die één en ondeelbaar zijn (één enkel perceel, geen varianten):
1. Frontend LMS, via SaaS, via welke alle functionaliteiten uit het LMS te gebruiken zijn
2. Mogelijkheid tot interfacing met applicaties binnen applicatielandschap van Opdrachtgever zoals het Student Informatiesysteem, het digitaal toetssysteem en het authenticatiesysteem
Het LMS dient koppelbaar te zijn met onderdelen van de centrale ICT-infrastructuur van de Opdrachtgever. De hosting en het onderhoud van het LMS wordt uitgevoerd door de leverancier. De realisatie van de koppelingen vindt plaats in samenwerking tussen de leverancier en Opdrachtgever. Opdrachtgever voert regie over de keten van systemen, het LMS, en de koppelvlakken met de UGent systemen. Deze regievoering en de verantwoordelijkheden van de leverancier en UGent worden nader uitgewerkt in de overeen te komen Service Level Agreement (SLA) tussen leverancier en UGent.