Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/24/ES
I dalis: Perkančioji organizacija
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Duomenų centro įrangos telkinio VxBlock 1000 plėtra
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas48820000 Serveriai
II.1.4)Trumpas aprašymas:
VLK turimos DELL Technologies VxBlock 1000 techninės bei sisteminės programinės įrangos plėtra ir dalies įrangos perkėlimas, kurių savybės, apimtys ir detalūs reikalavimai nurodyti Techninėje specifikacijoje (TS) dokumente „3 VLK PD TS“.
II.1.5)Numatoma bendra vertė
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: ne
II.2)Aprašymas
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)48820000 Serveriai
II.2.4)Pirkimo aprašymas: