Pravna osnova:
Direktiva 2014/24/EU
II.1)Opseg nabave
II.1.1)Naziv:
Energetska obnova javne rasvjete
Referentni broj: 23/2023
II.1.2)Glavna CPV oznaka31500000 Rasvjetna oprema i električne svjetiljke
II.1.4)Kratak opis:
II.1.5)Procijenjena ukupna vrijednostVrijednost bez PDV-a: 409 636.00 EUR
II.1.6)Podaci o grupamaOvaj ugovor podijeljen je na grupe: ne
II.2)Opis
II.2.2)Dodatne šifre CPV-a31500000 Rasvjetna oprema i električne svjetiljke
II.2.4)Opis nabave: