Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia – zamówienia sektorowe
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/25/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Dostawa rur z tworzyw sztucznych do instalacji kopalnianych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2018 roku w ramach składów konsygnacyjnych (nr gr. asortymentowej 252-12).
Numer referencyjny: 701800235/01
II.1.2)Główny kod CPV44163000 Rury i osprzęt
II.1.4)Krótki opis:
Przedmiotem postępowania przetargowego - dostawa rur z tworzyw sztucznych do instalacji kopalnianych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2018 roku w ramach składów konsygnacyjnych w ilości i rodzaju określonym w Formularzu Ofertowym, który stanowi załącznik nr 2 do SIWZ. Przedmiot zmówienia zostałpodzielony na 16 zadań.
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
RURA Z TWORZYWA SZTUCZNEGO KOŁNIERZOWA ŚR.WEW.100 +/- 7MM DŁUGOŚĆ 6000MM PN 16 DO TRANSPORTU WODY KOPALNIANEJ
Część nr: 1
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV44163000 Rury i osprzęt
II.2.4)Opis zamówienia:
RURA Z TWORZYWA SZTUCZNEGO KOŁNIERZOWA ŚR.WEW.100 +/- 7MM DŁUGOŚĆ 6000MM PN 16 DO TRANSPORTU WODY KOPALNIANEJ - 535 szt.
RURA ZTWORZYWA SZTUCZNEGO KOŁNIERZOWA ŚR.WEW.100 +/- 7MM DŁUGOŚĆ 6000MM PN 40 DO TRANSPORTU SPRĘŻONEGO POWIETRZA, WODY KOPALNIANEJ
Część nr: 2
RURA ZTWORZYWA SZTUCZNEGO KOŁNIERZOWA ŚR.WEW.100 +/- 7MM DŁUGOŚĆ 6000MM PN 40 DO TRANSPORTU SPRĘŻONEGO POWIETRZA, WODY KOPALNIANEJ - 635 szt.
RURA Z TWORZYWA SZTUCZNEGO KOŁNIERZOWA ŚR.WEW.100 +/- 7MM DŁUGOŚĆ 6000MM PN 40 PREIZOLOWANA DO TRANSPORTU WODY KOPALNIANEJ
Część nr: 3
RURA Z TWORZYWA SZTUCZNEGO KOŁNIERZOWA ŚR.WEW.100 +/- 7MM DŁUGOŚĆ 6000MM PN 40 PREIZOLOWANA DO TRANSPORTU WODY KOPALNIANEJ - 983 szt.
RURA Z TWORZYWA SZTUCZNEGO BOSA DO ZGRZEWANIA DOCZOŁOWEGO ŚR.ZEW. 110+/-2MM PN 16 DO TRANSPORTU WODY KOPALNIANEJ
Część nr: 4
RURA Z TWORZYWA SZTUCZNEGO BOSA DO ZGRZEWANIA DOCZOŁOWEGO ŚR.ZEW. 110+/-2MM PN 16 DO TRANSPORTU WODY KOPALNIANEJ - 336 m.
RURA Z TWORZYWA SZTUCZNEGO BOSA ŚR.ZEW, 110+/-2MM PN10 DO TRANSPORTU GAZÓW - METAN
Część nr: 5
RURA Z TWORZYWA SZTUCZNEGO BOSA ŚR.ZEW, 110+/-2MM PN10 DO TRANSPORTU GAZÓW - METAN - 3 000 m.
RURA Z TWORZYWA SZTUCZNEGO KOŁNIERZOWA ŚR.WEW.135+/- 5MM DŁUGOŚĆ 6000MM PN 20 DO TRANSPORTU WODY KOPALNIANEJ
Część nr: 6
RURA Z TWORZYWA SZTUCZNEGO KOŁNIERZOWA ŚR.WEW.135+/- 5MM DŁUGOŚĆ 6000MM PN 20 DO TRANSPORTU WODY KOPALNIANEJ - 350 szt.
RURA Z TWORZYWA SZTUCZNEGO BOSA DO ZGRZEWANIA DOCZOŁOWEGO ŚR.ZEW. 160+/-2MM PN 16 DO TRANSPORTU WODY KOPALNIANEJ
Część nr: 7
RURA Z TWORZYWA SZTUCZNEGO BOSA DO ZGRZEWANIA DOCZOŁOWEGO ŚR.ZEW. 160+/-2MM PN 16 DO TRANSPORTU WODY KOPALNIANEJ - 322 m.
RURA Z TWORZYWA SZTUCZNEGO BOSA ŚR.ZEW. 160+/-2MM PN 25 DO TRANSPORTU SPRĘŻONEGO POWIETRZA, WODY KOPALNIANEJ
Część nr: 8
RURA Z TWORZYWA SZTUCZNEGO BOSA ŚR.ZEW. 160+/-2MM PN 25 DO TRANSPORTU SPRĘŻONEGO POWIETRZA, WODY KOPALNIANEJ - 4 050 m.
RURA Z TWORZYWA SZTUCZNEGO KOŁNIERZOWA ŚR.WEW.150+/- 5MM DŁUGOŚĆ 6000MM PN 16 DO TRANSPORTU WODY KOPALNIANEJ
Część nr: 9
RURA Z TWORZYWA SZTUCZNEGO KOŁNIERZOWA ŚR.WEW.150+/- 5MM DŁUGOŚĆ 6000MM PN 16 DO TRANSPORTU WODY KOPALNIANEJ - 192 szt.
RURA Z TWORZYWA SZTUCZNEGO KOŁNIERZOWA ŚR.WEW.150 +/- 2MM DŁUGOŚĆ 6000MM PN 40 PREIZOLOWANA DO TRANSPORT WODY KOPALNIANEJ
Część nr: 10
RURA Z TWORZYWA SZTUCZNEGO KOŁNIERZOWA ŚR.WEW.150 +/- 2MM DŁUGOŚĆ 6000MM PN 40 PREIZOLOWANA DO TRANSPORT WODY KOPALNIANEJ - 188 szt.
RURA Z TWORZYWA SZTUCZNEGO KOŁNIERZOWA ŚR.WEW.200 +/- 4MM DŁUGOŚĆ 6000MM PN 10 DO TRANSPORTU GAZÓW I METANU
Część nr: 11
RURA Z TWORZYWA SZTUCZNEGO KOŁNIERZOWA ŚR.WEW.200 +/- 4MM DŁUGOŚĆ 6000MM PN 10 DO TRANSPORTU GAZÓW I METANU - 597 szt.
RURA Z TWORZYWA SZTUCZNEGO KOŁNIERZOWA ŚR.WEW.200 +/- 4MM DŁUGOŚĆ 6000MM PN 20 DO TRANSPORTU GAZÓW I METANU
Część nr: 12
RURA Z TWORZYWA SZTUCZNEGO KOŁNIERZOWA ŚR.WEW.200 +/- 4MM DŁUGOŚĆ 6000MM PN 20 DO TRANSPORTU GAZÓW I METANU - 90 szt.
RURA Z TWORZYWA SZTUCZNEGO KOŁNIERZOWA ŚR.WEW.195 +/- 4MM DŁUGOŚĆ 6000MM PN 25 DO TRANSPORTU WODY KOPALNIANEJ
Część nr: 13
RURA Z TWORZYWA SZTUCZNEGO KOŁNIERZOWA ŚR.WEW.195 +/- 4MM DŁUGOŚĆ 6000MM PN 25 DO TRANSPORTU WODY KOPALNIANEJ - 300 szt.
RURA Z TWORZYWA SZTUCZNEGO BOSA DO ZGRZEWANIA DOCZOŁOWEGO ŚR.ZEW. 225+/-2MM PN 16 DO TRANSPORTU WODY KOPALNIANEJ
Część nr: 14
RURA Z TWORZYWA SZTUCZNEGO BOSA DO ZGRZEWANIA DOCZOŁOWEGO ŚR.ZEW. 225+/-2MM PN 16 DO TRANSPORTU WODY KOPALNIANEJ - 150 m.
RURA Z TWORZYWA SZTUCZNEGO KOŁNIERZOWA ŚR.WEW.300 +/- 15MM DŁUGOŚĆ 6000MM PN 6,3 DO TRANSPORTU GAZÓW I METANU
Część nr: 15
RURA Z TWORZYWA SZTUCZNEGO KOŁNIERZOWA ŚR.WEW.300 +/- 15MM DŁUGOŚĆ 6000MM PN 6,3 DO TRANSPORTU GAZÓW I METANU - 309 szt.
RURA Z TWORZYWA SZTUCZNEGO KOŁNIERZOWA ŚR.WEW.400 +/- 25MM DŁUGOŚĆ 6000MM PN 6,3 DO TRANSPORTU GAZÓW I METANU 400 PN 6,3 GAZ
Część nr: 16
RURA Z TWORZYWA SZTUCZNEGO KOŁNIERZOWA ŚR.WEW.400 +/- 25MM DŁUGOŚĆ 6000MM PN 6,3 DO TRANSPORTU GAZÓW I METANU 400 PN 6,3 GAZ - 75 szt.