There are some bugs affecting the way eForms notices are displayed. We are working on solving the problem. In the meanwhile, please check our dedicated page for more information and guidance.
Már lehet regisztrálni a TED-adatok továbbfelhasználóinak szóló 4. műhelytalálkozóra, amelyre 2023. december 14-én kerül sor.
Szolgáltatások - 466803-2021
Magyarország-Debrecen: Építészeti, mérnöki és tervezési szolgáltatások
2021/S 179-466803
Tervpályázati kiírás
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Debrecen Nemzetközi Repülőtér - tervezés
Hivatkozási szám: EKR001123692021
II.1.2)Fő CPV-kód
71240000 Építészeti, mérnöki és tervezési szolgáltatások
II.2)Meghatározás
II.2.2)További CPV-kód(ok)
71220000 Építészeti tervezési szolgáltatások
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
A tervpályázat tárgya a Debrecen Nemzetközi Repülőtér új terminálépület és környezete, valamint új futópálya és kapcsolódó burkolt felületek megtervezése.
A reptéri létesítmények jelenlegi befogadóképességének, valamint a terhelési adatainak ismeretében, és a fent leírt fejlődés következtében, a város a repülőtér területén belül, új gépállások, egy bővíthető utasforgalmi épület, egy eszköztároló, parkoló és egy havasbázis kialakítását tervezi.
A fejlesztést DMJV Önkormányzata 3 millió utas / év kapacitáshoz tervezi.
A tervezési terület Debrecen 0493/64 hrsz-ú ingatlan, mely a város belterületén a 47-es számú Debrecen - Szeged II. rendű főút és a 106 számú Debrecen- Nagykereki vasútvonal között helyezkedik el.
A tervezési feladat három fő részből tevődik össze:
1. ÚJ FUTÓPÁLYA ÉS GURULÓÚT RENDSZER
2. ÚJ UTASFORGALMI TERMINÁL ÉS KÖRNYEZETÉNEK KIALAKÍTÁSA
3. KISGÉPES ZÓNA
További információk a tervpályázati dokumentációban találhatók.