Usluge - 466851-2020
Hrvatska-Zagreb: Zaštita okoliša
2020/S 193-466851
Obavijest o nadmetanju
Usluge
Pravna osnova:
Direktiva 2014/24/EU
II.1)Opseg nabave
II.1.1)Naziv:
Studija izvedivosti postojećih i potrebnih kapaciteta za obradu opasnog otpada studija za identifikaciju novih lokacija onečišćenih opasnim otpadom („crne točke“)
Referentni broj: E-VV-11/2020/R3
II.1.2)Glavna CPV oznaka
90720000 Zaštita okoliša
II.1.4)Kratak opis:
Predmet nabave je izrada studije izvedivosti postojećih i potrebnih kapaciteta za obradu opasnog otpada (Dokument I) i studije za identifikaciju novih lokacija onečišćenih opasnim otpadom („crne točke“) (Dokument II). Detaljan opis predmeta nabave nalazi se u Projektnom zadatku u privitku.
II.1.5)Procijenjena ukupna vrijednost
Vrijednost bez PDV-a: 3 000 000.00 HRK
II.1.6)Podaci o grupama
Ovaj ugovor podijeljen je na grupe: ne
II.2)Opis
II.2.2)Dodatne šifre CPV-a
II.2.4)Opis nabave:
Izrada studije izvedivosti postojećih i potrebnih kapaciteta za obradu opasnog otpada (Dokument I) i studije za identifikaciju novih lokacija onečišćenih opasnim otpadom („crne točke“) (Dokument II). Detaljan opis predmeta nabave nalazi se u Projektnom zadatku u privitku.