Luksemburg-Luxembourg: AO 10707 – Euroopa Liidu väljaannete, elektrooniliste teenuste ja muude toodete kasutajate jaoks uuringute ettevalmistamine, läbiviimine ja tulemuste analüüs
2018/S 205-467125
Õiguslik alus:
Määrus (EL, Euratom) nr 966/2012
I osa: Hankija
II.1)Hanke kogus või ulatus
II.1.1)Nimetus:
AO 10707 – Euroopa Liidu väljaannete, elektrooniliste teenuste ja muude toodete kasutajate jaoks uuringute ettevalmistamine, läbiviimine ja tulemuste analüüs
Viitenumber: AO 10707
II.1.2)CPV põhikood79320000 Avaliku arvamuse uuringud
II.1.4)Lühikirjeldus:
Pakkumiskutse eesmärk on valida välja kuni kaks (2) ettevõtjat uuringute läbiviimiseks, peamiselt e-kirjade, sotsiaalmeedia, veebisaitide, spetsiaalsete veebilehtede ja asutuseväliste vahetute küsitluste kaudu, pidades silmas väljaannete, elektrooniliste teenuste ja muude toodete mõju, kasulikkuse ja tõhususe hindamist.
II.1.5)Eeldatav kogumaksumus või suurusjärkMaksumus käibemaksuta: 800 000.00 EUR
II.1.6)Teave osade kohtaHankeleping on jaotatud osadeks: ei
II.2)Kirjeldus
II.2.4)Hanke kirjeldus:
Luxemburg-Luxemburg: AO 10707 — Förberedelse, genomförande och analys av undersökningar för användare av EU-publikationer, elektroniska tjänster och andra produkter
Meddelande om upphandling
Rättslig grund:
Förordning (EU, Euratom) nr 966/2012
II.1)Upphandlingens omfattning
II.1.1)Benämning på upphandlingen:
AO 10707 — Förberedelse, genomförande och analys av undersökningar för användare av EU-publikationer, elektroniska tjänster och andra produkter
Referensnummer: AO 10707
II.1.2)Huvudsaklig CPV-kod79320000 Opinionsundersökningar
II.1.4)Kort beskrivning:
Syftet med denna anbudsinfordran är att välja upp till två (2) ekonomiska aktörer för att genomföra undersökningar, huvudsakligen via e-post, sociala medier, webbplatser, dedikerade webbsidor och en-till-en-off-intervjuer, i syfte att bedöma effekten, användbarhet och effektivitet av publikationer, elektroniska tjänster och andra produkter.
II.1.5)Uppskattat totalt värdeVärde exkl. moms: 800 000.00 EUR
II.1.6)Information om delarKontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2)Beskrivning
II.2.4)Beskrivning av upphandlingen: