Prekės - 467495-2019
Lenkija-Katowice: Paruošti sprogmenys
2019/S 192-467495
Skelbimas apie sutarties skyrimą. Komunalinės paslaugos
Pirkimo procedūros rezultatai
Prekės
Teisinis pagrindas:
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Dostawa materiałów wybuchowych i inicjujących dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. – nr grupy 246-1
Nuorodos numeris: 701902733
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas
24610000 Paruošti sprogmenys
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 29.1.2004 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. 2018 poz. 1986 t.j.) oraz w oparciu o właściwe przepisy wykonawcze. Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów wybuchowych i inicjujących dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania prawne i parametry techniczno-użytkowe określono w SIWZ. W niniejszym postępowaniu o udzielenie zamówienia komunikacja między zamawiającym a wykonawcami, w szczególności składanie ofert, JEDZ oraz dokumentów i oświadczeń, odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej. Oferty wraz z załącznikami oraz JEDZ, pod rygorem nieważności, sporządza się w postaci elektronicznej i opatruje się kwalifikowanym podpisem elektronicznym.
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalis
Ši sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: taip
II.2)Aprašymas
II.2.1)Pavadinimas:
Dostawa materiałów wybuchowych i inicjujących dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A.
Pirkimo dalies Nr.: Od 1 do 11
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Zadanie nr 1
Dostawa: materiał wybuchowy wodoodporny nabojowany amonowo-saletrzany metanowy specjalny o podwyższonym stopniu bezpieczeństwa wobec obłoku pyłu węglowego i mieszaniny metanowej o średnicy naboju 32 mm i masie naboju 125 g.
Szacunkowa wielkość dostaw: 136 160 kg.
Zadanie nr 2
Dostawa: materiał wybuchowy wodoodporny nabojowany nitroglicerynowy skalny o średnicy naboju 32 mm i masie naboju 300 g.
Szacunkowa wielkość dostaw: 209 038 kg.
Zadanie nr 3
Dostawa: materiał wybuchowy wodoodporny nabojowany emulsyjny (typ E lub równoważny) metanowy specjalny o podwyższonym stopniu bezpieczeństwa wobec obłoku pyłu węglowego i mieszaniny metanowej dopuszczony do ładowania pneumatycznego o średnicy naboju 32 mm i masie naboju do 300 g.
Szacunkowa wielkość dostaw: 340 775 kg.
Zadanie nr 4
Dostawa: materiał wybuchowy wodoodporny nabojowany emulsyjny (typ E lub równoważny) skalny dopuszczony do ładowania pneumatycznego o średnicy naboju 32 mm i masie naboju do 300 g.
Szacunkowa wielkość dostaw: 33 696 kg.
Zadanie nr 5
Dostawa: lont detonujący pentrytowy metanowy bezpieczny wobec obłoku pyłu węglowego i mieszaniny metanowej o masie rdzenia minimum 8 g na metr bieżący lontu.
Szacunkowa wielkość dostaw: 233 200 m.
Zadanie nr 6
Dostawa: górniczy zapalnik elektryczny metanowy milisekundowy klasy 2 A.
Szacunkowa wielkość dostaw:
— 1 600 sztuk z przewodami o długości 2 m Cu,
— 2 000 sztuk z przewodami o długości 3 m Cu.
Zadanie nr 7
Dostawa: górniczy zapalnik elektryczny metanowy milisekundowy klasy 0,20 A.
— 3 000 sztuk z przewodami o długości 2 m Cu,
— 5 800 sztuk z przewodami o długości 3 m Cu,
— 17 000 sztuk z przewodami o długości 5 m Cu.
Zadanie nr 8
Dostawa: górniczy zapalnik elektryczny metanowy milisekundowy klasy 0,45 A.
— 606 579 sztuk z przewodami o długości 3 m Cu,
— 400 sztuk z przewodami o długości 6 m Cu.
Zadanie nr 9
Dostawa: górniczy zapalnik elektryczny metanowy natychmiastowy klasy 0,2 A.
— 1 100 sztuk z przewodami długości 5 m Cu,
— 3 060 sztuk z przewodami długości 12 m Cu.
Zadanie nr 10
Dostawa: górniczy zapalnik elektryczny metanowy natychmiastowy klasy 0,45 A.
— 42 00 sztuk z przewodami o długości 6 m Cu,
— 11 040 sztuk z przewodami o długości 3 m Cu,
— 3 800 sztuk z przewodami o długości 2 m Cu,
— 350 sztuk z przewodami o długości 20 m Cu,
— 9 560 sztuk z przewodami o długości 12 m Cu.
Zadanie nr 11
Dostawa: górniczy zapalnik elektryczny węglowy półsekundowy klasy 0,45 A.
— 399 365 sztuk z przewodami o długości 3 m Cu.