Обявление за изменения или за допълнителна информация
Правно основание:
Регламент (ЕС, Евратом) № 2018/1046
Раздел І: Възлагащ орган/възложител
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Специализирани обучителни курсове относно определени аспекти на оценката на риска по отношение на безопасността на храните
Референтен номер: OC/EFSA/SCER/2021/06
II.1.2)Основен CPV код80510000 Услуги по специализирано обучение
II.1.4)Кратко описание:
Целта на настоящата покана е предоставянето на специализирани курсове за обучение по определени аспекти на оценката на риска за безопасност на храните, обхващащи следните три основни области на оценка на риска на ЕОБХ: оценка на химическия риск, оценка на екологичния риск и методологии за научна оценка.
Раздел VІ: Допълнителна информация
Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Services - 467520-2021
Italy-Parma: Specialised Training Courses on Certain Aspects of Food Safety Risk Assessment
2021/S 181-467520
Corrigendum
Notice for changes or additional information
Services
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Specialised Training Courses on Certain Aspects of Food Safety Risk Assessment
Reference number: OC/EFSA/SCER/2021/06
II.1.2)Main CPV code
80510000 Specialist training services
II.1.4)Short description:
The objective of this call is the provision of specialised training courses on certain aspects of food safety risk assessment, covering the following three main areas of EFSA’s risk assessment: chemical risk assessment, environmental risk assessment and scientific assessment methodologies.
Kennisgeving van veranderingen of aanvullende informatie
Rechtsgrond:
Verordening (EU, Euratom) nr. 2018/1046
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Gespecialiseerde opleidingscursussen over bepaalde aspecten van de risicobeoordeling van voedselveiligheid
Referentienummer: OC/EFSA/SCER/2021/06
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie80510000 Gespecialiseerde opleidingsdiensten
II.1.4)Korte beschrijving:
De doelstelling van deze oproep is het geven van gespecialiseerde opleidingscursussen over bepaalde aspecten van de risicobeoordeling van voedselveiligheid, die de volgende drie hoofdgebieden van de risicobeoordeling van de EFSA bestrijken: chemische risicobeoordeling, milieurisicobeoordeling en wetenschappelijke beoordelingsmethodologieën.