Podstawa prawna:
Rozporządzenie (UE, Euratom) nr 2018/1046
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Świadczenie usług wsparcia w monitorowaniu i nadzorowaniu projektów wsparcia technicznego w Chorwacji
Numer referencyjny: REFORM/2021/OP/0008
II.1.2)Główny kod CPV79411000 Ogólne usługi doradcze w zakresie zarządzania
II.1.4)Krótki opis:
Ze względu na kompleksowy program reform strukturalnych i administracyjnych oraz potrzeby władz chorwackich w zakresie pomocy technicznej DG REFORM powołała specjalne biuro w Zagrzebiu. Biuro koordynuje na szczeblu lokalnym proces udzielania Chorwacji dostosowanej pomocy technicznej. W celu zapewnienia wysokiej jakości wsparcia Komisji Europejskiej, a w szczególności DG REFORM, w realizacji zadań związanych z wdrażaniem instrumentu wsparcia technicznego, w tym ewentualnych przyszłych działań, DG REFORM wszczyna niniejszą otwartą procedurę przetargową w celu zawarcia umowy o usługi wsparcia działań DG REFORM w Chorwacji.
Świadczenie usług wsparcia w monitorowaniu i nadzorowaniu projektów wsparcia technicznego w Chorwacji.
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartośćWartość bez VAT: 250 000.00 EUR
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: nie
II.2)Opis
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV79411000 Ogólne usługi doradcze w zakresie zarządzania
79410000 Usługi doradcze w zakresie działalności gospodarczej i zarządzania
II.2.4)Opis zamówienia: