II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Usluga izrade projektne dokumentacije za modernizaciju željezničke dionice Okučani – Vinkovci
Reference number: 53-EU/20
II.1.2)Main CPV code71320000 Engineering design services
II.1.4)Short description:
Predmet nabave su usluge izrade projektne dokumentacije za modernizaciju građevinskog i elektroenergetskog željezničkog podsustava na dionici pruge Okučani Vinkovci uz ispunjenje tehničko-tehnoloških uvjeta kojima moraju udovoljavati glavne koridorske željezničke pruge za međunarodni promet, a sve u skladu s važećom zakonskom regulativom. Izrada projektne dokumentacije ugradnje elektroničkih signalno-sigurnosnih uređaja (ESSU) i telekomunikacijskih uređaja (TK) nije predmet ove nabave. Dionica Okučani – Vinkovci podijeljena je na 4 poddionice te je sukladno tome i predmet nabave podijeljen u 4 grupe.
II.1.5)Estimated total valueValue excluding VAT: 50 000 000.00 HRK
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
Tenders may be submitted for all lots
II.2)Description
II.2.1)Title:
Dionica Okučani (isključivo) – Nova Kapela/Batrina (uključivo)
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)71320000 Engineering design services
II.2.4)Description of the procurement:
Izrada projektne dokumentacije za dionicu Okučani (isključivo) – Nova Kapela/Batrina (uključivo).
Dionica Nova Kapela/Batrina (isključivo) – Slavonski Brod (uključivo)
Lot No: 2
Izrada projektne dokumentacije za dionicu Nova Kapela/Batrina (isključivo) – Slavonski Brod (uključivo).
Dionica Slavonski Brod (isključivo) – Strizivojna/Vrpolje (uključivo)
Lot No: 3
Izrada projektne dokumentacije za dionicu Slavonski Brod (isključivo) – Strizivojna/Vrpolje (uključivo).
Dionica Strizivojna/Vrpolje (isključivo) – Vinkovci (uključivo)
Lot No: 4
Izrada projektne dokumentacije za dionicu Strizivojna/Vrpolje (isključivo) – Vinkovci (uključivo).