Obavijest o izmjenama ili dodatnim informacijama
Pravna osnova:
Direktiva 2014/24/EU
II.1)Opseg nabave
II.1.1)Naziv:
Okvirni ugovor o pružanju usluga posredništva u osiguranju
Referentni broj: EMPL/2020/OP/0012
II.1.2)Glavna CPV oznaka66518100 Usluge posrednika u osiguranju
II.1.4)Kratak opis:
Vidjeti dokumentaciju za nadmetanje.