Aufgrund eines technischen Fehlers werden die URLs in den elektronischen Formularen nicht korrekt angezeigt. Wir arbeiten an einer Lösung. Vorerst empfehlen wir Ihnen, das Komma oder andere Sonderzeichen, die fälschlicherweise am Ende der URL erscheinen, zu löschen. Bitte entschuldigen Sie die Unannehmlichkeiten.
Lieferungen - 468311-2022
Submission deadline has been amended by:  587691-2022
Polen-Rzeszów: Softwarepaket und Informationssysteme
2022/S 165-468311
Auftragsbekanntmachung
Lieferauftrag
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Modernizacja PSIM
Referenznummer der Bekanntmachung: OR-IV.272.2.22.2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia jest modernizacja obecnie funkcjonującej platformy Podkarpackiego Systemu Informacji Medycznej lub dostawa nowej platformy.
Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności:
1) dostawę Infrastruktury sprzętowej i Infrastruktury sieciowej.
2) dostawę Oprogramowania pozwalającego na uruchomienie e-Usług
3) dostawę Oprogramowania pozwalającego na Integracje RCIM z Systemami Informatycznymi Jednostek i Systemem Centralnym.
4) wdrożenie Oprogramowania niezbędnego do funkcjonowania e-Usług.
5) wdrożenie i uruchomienie e-Usług.
6) migrację wskazanych danych z obecnie używanego systemu informatycznego do RCIM
7) integrację RCIM z Systemami informatycznymi jednostek i Systemem Centralnym
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr Z1do SWZ.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
30200000 Computeranlagen und Zubehör
30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte
32413100 Router für Netzwerke
32415000 Ethernet-Netz
32420000 Netzausrüstung
32421000 Netzverkabelung
32424000 Netzwerkinfrastruktur
48422000 Softwarepaketreihen
48600000 Datenbank- und -Betriebssoftwarepaket
48820000 Server
48900000 Diverse Softwarepakete und Computersysteme
72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
72211000 Programmierung von System- und Anwendersoftware
72263000 Software-Implementierung
72253200 Systemunterstützung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Wykonawca zobowiązany jest udzielić Zamawiającemu gwarancji na okres 5 lat od daty podpisania protokołu odbioru końcowego.
Wymogi gwarancji określa § 11 Projektowanych postanowień umowy w sprawie zamówienia publicznego.
W każdym przypadku użycia w opisie przedmiotu zamówienia norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 oraz ust. 3 ustawy Pzp, Wykonawca powinien przyjąć, że odniesieniu takiemu towarzyszą wyrazy „lub równoważne”
W celu potwierdzenia, że oferowane dostawy spełniają określone przez Zamawiającego wymagania, cechy lub kryteria, na podstawie art. 106 ust. 1 ustawy Pzp, Zamawiający wymaga złożenia przez Wykonawcę następujących przedmiotowych środków dowodowych niezbędnych do przeprowadzenia postępowania - dwa dyski przenośne:
a) dysk 1 - dysk podstawowy – próbka;
b) dysk 2 – dysk zapasowy - próbka (kopia próbki z dysku podstawowego),
na których Wykonawca przekaże próbkę systemów informatycznych w postaci wirtualnej maszyny z zainstalowanym systemem operacyjnym, bazodanowym i oferowanym przez Wykonawcę pakietem oprogramowania zasilonym przykładowymi danymi, które umożliwiają przeprowadzenie procedury badania próbki w zakresie funkcjonalności opisanej poniżej w Scenariuszu próbkowania.
Zamawiający nie dopuszcza złożenie próbki na więcej niż jednym dysku przenośnym. Zamawiający dopuszcza zainstalowanie na dostarczonym dysku przenośnym więcej niż jednej maszyny wirtualnej.
Jeżeli podczas próbkowania (prezentacji) wykonawca nie wykaże zgodności przedmiotu zamówienia z wymaganiami wskazanymi w załączniku Nr Z6a do SWZ oferta wykonawcy zostanie odrzucona. Zamawiający nie przewiduje możliwości uzupełnienia niekompletnej próbki ani złożenia brakującej próbki (art. 107 ust. 2 ustawy Pzp).
Na podstawie art. 65 ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp Zamawiający odstępuje od wymagania użycia środków komunikacji elektronicznej w zakresie złożenia wraz z ofertą Wykonawcy przedmiotowych środków dowodowych, o których mowa wyżej.
Procedura badania próbki określona została w Załączniku Nr Z6 i Z6a do SWZ.