II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
Dodávky SZM - Intervenční kardiologie IV. Stenty.
Spisové číslo: PZ-2023-0000672
II.1.2)Hlavní kód CPV33141200 Katétry
II.1.4)Stručný popis:
Předmětem této veřejné zakázky, resp. jejích jednotlivých částí, jsou opakované dodávky speciálního zdravotnického materiálu (SZM) v souladu se zákonem o zdravotnických prostředcích v platném znění (dále jen „Zákon o zdravotnických prostředcích“), a to koronárních stentů lékových (DES), potřebných k léčbě pacientů na pracovišti zadavatele (dále jen „Zdravotnické prostředky“ nebo též „Zdravotnický materiál“).
II.1.5)Předpokládaná celková hodnota Hodnota bez DPH: 87 100 000.00 CZK
II.1.6)Informace o částechZakázka je rozdělena na části: ano
nabídky mohou být předkládány pro všechny části
Nejvyšší počet částí, které mohou být uděleny jednomu uchazeči: 6
II.2)Popis
II.2.1)Název:
Část č. 4 - Koronární stenty lékové DES 4 (Drug Eluting Stents)
Část č.: 4
II.2.2)Dodatečný(-é) kód(-y) CPV33141200 Katétry
33140000 Zdravotnický spotřební materiál
II.2.4)Popis zakázky:
Část č. 5 - Koronární stenty lékové DES 5 (Drug Eluting Stents)
Část č.: 5
Část č. 6 - Koronární stenty lékové DES 6 (Drug Eluting Stents)
Část č.: 6
Část č. 2 - Koronární stenty lékové DES 2 (Drug Eluting Stents)
Část č.: 2
Část č. 3 - Koronární stenty lékové DES 3 (Drug Eluting Stents)
Část č.: 3
Část č. 1 - Koronární stenty lékové DES 1 (Drug Eluting Stents)
Část č.: 1