II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Dostawy środków dezynfekcyjnych i środków do higieny pacjenta
Numéro de référence: 127/PN/ZP/D/2022
II.1.2)Code CPV principal33631600 Antiseptiques et désinfectants
II.1.4)Description succincte:
Przedmiotem zamówienia niniejszego postępowania przetargowego są: dostawy środków dezynfekcyjnych i środków do higieny pacjenta (zwanych dalej towarem) – 27 pakietów, zgodnie z rodzajem asortymentu i ilościami określonymi w formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ i zgodnie z „Formularzem Oferty”, stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.
II.1.5)Valeur totale estimée
II.1.6)Information sur les lotsCe marché est divisé en lots: oui
Il est possible de soumettre des offres pour tous les lots
II.2)Description
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 1
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)33141000 Consommables médicaux autres que chimiques à usage unique et consommables hématologiques
33140000 Consommables médicaux
II.2.4)Description des prestations:
1. Przedmiotem zamówienia niniejszego postępowania przetargowego są: dostawy środków dezynfekcyjnych i środków do higieny pacjenta (zwanych dalej towarem), zgodnie z rodzajem asortymentu i ilościami określonymi w formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ i zgodnie z „Formularzem Oferty”, stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 2 do SWZ („Formularz asortymentowo-cenowy”).
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 2
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 3
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 4
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 5
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 6
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 7
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 8
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 9
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 10
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 11
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 12
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)33700000 Produits de soins personnels
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 13
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)33140000 Consommables médicaux
33141000 Consommables médicaux autres que chimiques à usage unique et consommables hématologiques
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 14
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 15
33700000 Produits de soins personnels
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 16
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 17
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)39830000 Produits de nettoyage
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 18
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 19
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 20
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 21
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 22
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 23
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 24
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 25
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 26
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 27