29 stycznia 2024 r. (przybliżony termin – wymaga potwierdzenia) uruchomiona zostanie nowa wersja portalu TED. Już teraz możesz się dowiedzieć, jakie nowe funkcje i usprawnienia w nim wprowadzono. Zachęcamy do lektury artykułu, w którym omówiliśmy najważniejsze zmiany.
You may get an error message when trying to access the notices listed hereafter. If that is the case, please use the alternative links provided below. We are working on solving the problem. We apologize for the inconvenience.
716246-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:716246-2023:PDFS:FI:HTML
719591-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML
724690-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:724690-2023:PDFS:FI:HTML
731050-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:731050-2023:PDFS:FI:HTML
You may also use the following structure to build the URL of the notices concerned:
https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:NNNNNN-2023:PDFS:LL:HTML, (example: https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML), but please bear in mind that only the original language version of the notice is available
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Zakup uzupełniający sprzętu CISCO UCS z trzyletnim wsparciem technicznym
Numer referencyjny: SEZ/DKRZ-WPI1-SB-241-0467/DIT/23
II.1.2)Główny kod CPV
30200000 Urządzenia komputerowe
II.1.4)Krótki opis:
1. Przedmiotem zamówienia jest :
1.1. Dostawa do Lokalizacji Zamawiającego Sprzętu i Oprogramowania;
1.2. Wykonanie Usług instalacyjno-wdrożeniowych;
1.3. Wykonanie Dokumentacji Powdrożeniowej wraz z przeniesieniem autorskich praw majątkowych do Dokumentacji Powdrożeniowej oraz praw zależnych;*
1.4. Przeszkolenie pracowników Zamawiającego w trybie warsztatów szkoleniowych;
1.5. Świadczenie Serwisu;
1.6. Świadczenie Usług Serwisowych Zamawianych, w maksymalnej ilości 200 roboczogodzin w okresie obowiązywania Umowy;
1.7. Udzielenie przez Wykonawcę dla Zamawiającego Gwarancji jakości na Sprzęt, w tym na dostarczone Oprogramowanie.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki i zasady realizacji zamówienia (w tym opis i postanowienia dotyczące równoważności) określone są w Projektowanych Postanowieniach Umowy stanowiących Załącznik Nr 6 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (dalej: "SWZ").
* Zapis dotyczy Produktów równoważnych, zgodnie z Ofertą Wykonawcy.
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
Wartość bez VAT: 1 125 560.00 PLN
II.1.6)Informacje o częściach
To zamówienie podzielone jest na części: nie
II.2)Opis
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV
72600000 Usługi doradcze i dodatkowe w zakresie sprzętu komputerowego
II.2.4)Opis zamówienia:
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki i zasady realizacji zamówienia (w tym opis i postanowienia dotyczące równoważności) określone są w Projektowanych Postanowieniach Umowy stanowiących Załącznik Nr 6 do SWZ.