С удоволствие съобщаваме, че новата версия на портала TED ще започне да функционира на 29.01.2024 г. (датата е ориентировъчна - очаква се потвърждение!) Искате ли да научите за новите функции, подобренията и въздействието върху потребителите? Вижте нашата статия и научете повече за основните промени и нови функции.
You may get an error message when trying to access the notices listed hereafter. If that is the case, please use the alternative links provided below. We are working on solving the problem. We apologize for the inconvenience.
716246-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:716246-2023:PDFS:FI:HTML
719591-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML
724690-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:724690-2023:PDFS:FI:HTML
731050-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:731050-2023:PDFS:FI:HTML
You may also use the following structure to build the URL of the notices concerned:
https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:NNNNNN-2023:PDFS:LL:HTML, (example: https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML), but please bear in mind that only the original language version of the notice is available
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
„Доставка на работно облекло за персонала, на „УМБАЛ СВЕТИ ГЕОРГИ” ЕАД“, гр. Пловдив запазена по смисъла на чл. 12 от ЗОП “
II.1.2)Основен CPV код
18110000 Работно облекло
II.1.4)Кратко описание:
„Доставка на работно облекло за персонала, на „УМБАЛ СВЕТИ ГЕОРГИ” ЕАД“, гр. Пловдив запазена по смисъла на чл. 12 от ЗОП “, като предметът е разделен на шест самостоятелно обособени позиции, подробно описани в техническата спецификация на поръчката.
II.1.5)Прогнозна обща стойност
Стойност, без да се включва ДДС: 579 408.00 BGN
II.1.6)Информация относно обособените позиции
Настоящата поръчка е разделена на обособени позиции: да
Оферти могат да бъдат подавани за всички обособени позиции
II.2)Описание
II.2.1)Наименование:
Доставка на медицинско облекло - дамско
Обособена позиция №: 1
II.2.2)Допълнителни CPV кодове
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Поръчката включва доставка на дамско медицинско облекло за персонала на УМБАЛ „Свети Георги” ЕАД.
Доставка на медицинско облекло - мъжко
Обособена позиция №: 2
Поръчката включва доставка на мъжко медицинско облекло за персонала на УМБАЛ „Свети Георги” ЕАД.
Доставка на медицинско облекло, антибактибактериално - Дамско/мъжко.
Обособена позиция №: 3
Поръчката включва доставка на  медицинско облекло, антибактибактериално дамско/мъжко за персонала на УМБАЛ „Свети Георги” ЕАД.
Доставка на работен костюм и яке
Обособена позиция №: 4
Поръчката включва доставка на работен костюм и яке за персонала на УМБАЛ „Свети Георги” ЕАД.
Доставка на специално предпазно облекло.
Обособена позиция №: 5
Поръчката включва доставка на специално предпазно облекло за персонала на УМБАЛ „Свети Георги” ЕАД.
Доставка на униформено облекло
Обособена позиция №: 6
Поръчката включва доставка на униформено облекло за персонала на УМБАЛ „Свети Георги” ЕАД.
Доставка на обувки тип маратонки
Обособена позиция №: 7
18814000 Обувки с горна част от текстилни материали
Поръчката включва доставка на  обувки тип маратонки за персонала на УМБАЛ „Свети Георги” ЕАД.