Supplies - 468858-2018
Poland-Katowice: Miscellaneous structures
2018/S 205-468858
Contract award notice – utilities
Results of the procurement procedure
Supplies
Legal Basis:
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Dostawa strzemion kabłąkowych do łączenia elementów obudowy chodnikowej o profilu V do Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w latach 2018-2019 w ramach składów konsygnacyjnych
Reference number: 701801417
II.1.2)Main CPV code
44212320 Miscellaneous structures
II.1.4)Short description:
Dostawa strzemion kabłąkowych do łączenia elementów obudowy chodnikowej o profilu V do Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w latach 2018-2019 w ramach składów konsygnacyjnych (nr grupy materiałowej 288-2)
II.1.6)Information about lots
This contract is divided into lots: yes
II.2)Description
II.2.1)Title:
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)
II.2.4)Description of the procurement:
1.1 Strzemię kabłąkowe V-29 dolne o podwyższonych parametrach wytrzymałościowych szt. 500
1.2 Strzemię kabłąkowe V-29 górne o podwyższonych parametrach wytrzymałościowych szt. 2 000
Lot No: 2
2.1 Strzemię kabłąkowe V-32/V36 dolne o podwyższonych parametrach wytrzymałościowych szt. 79 238
2.2 Strzemię kabłąkowe V-32/V36 górne o podwyższonych parametrach wytrzymałościowych szt. 78 454
2.3 Strzemię kabłąkowe V-32/V36 środkowe o podwyższonych parametrach wytrzymałościowych szt. 2 450