II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Dostawa specjalistycznych materiałów medycznych dla Pracowni Hemodynamiki wraz z najmem 2 szt. urządzeń pomiarowych oraz systemu do ultrasonografii wewnątrznaczyniowej IVUS
Numer referencyjny: 4WSzKzP.SZP.2612.78.2023
II.1.2)Główny kod CPV33140000 Materiały medyczne - PA01
II.1.4)Krótki opis:
Dostawa specjalistycznych materiałów medycznych dla Pracowni Hemodynamiki wraz z najmem 2 szt. urządzeń pomiarowych oraz systemu do ultrasonografii wewnątrznaczyniowej IVUS Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2 do SWZ. Kod CPV: 33141000-0 Jednorazowe, niechemiczne artykuły medyczne i hematologiczne, 33141200-2 Cewniki, 33140000-3 Materiały medyczne, 33141320-9 Igly medyczne, PA01-7 Wynajem
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
Oferty można składać w odniesieniu do wszystkich części
II.2)Opis
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV33140000 Materiały medyczne
II.2.4)Opis zamówienia:
PAKIET 1 - Cewnik do aspiracji skrzeplin 33140000-3 Materiały medyczne
PAKIET 2 – Stentgraft 33140000-3
PAKIET 3 - Stenty chromowo-kobaltowe hybrydowe uwalniające sirolimus oraz pokryte pasywnie CPV 33140000-3
PAKIET 4 - Cewnik, mikrocewnik CPV 33140000-3
33141200 Cewniki
PAKIET 5 - Cewnik przedłużający typu „child in mother”, CPV: 33140000-3, 33141200-2
PAKIET 6 - Prowadniki angiograficzne CPV 33140000-3
33141320 Igły medyczne
PAKIET 7 - Elektrody do czasowej stymulacji serca 33140000-3, 33141320-9
Pakiet 8 - Cewniki balonowe wieńcowe typu non - compliant: CPV 33140000-3
Pakiet 9 - Cewnik prowadzący do PCI 33140000-3
II.2.1)Nazwa:Część nr: 10
Pakiet 10 - Stenty do naczyń wieńcowych uwalniających lek antyproliferacyjny z polimeru przeznaczone do trudnych zmian oraz dużych naczyń 33140000-3
II.2.1)Nazwa:Część nr: 11
PAKIET 11 - Stent kobaltowo-chromowy DES uwalniający pochodną rapamycyny Sirolimus
33140000-3
II.2.1)Nazwa:Część nr: 12
PAKIET 12 - Stent szyjny 33140000-3 Materiały medyczne
II.2.1)Nazwa:Część nr: 13
PAKIET 13 - Zestaw do nakłucia tętnicy promieniowej 33140000-3
II.2.1)Nazwa:Część nr: 14
Pakiet 14 - ZESTAW ZABIEGOWY DO ZWIĘKSZENIA MIKROKRĄŻENIA MIĘŚNIA SERCOWEGO 33140000-3
II.2.1)Nazwa:Część nr: 15
Pakiet 15 - Cewnik diagnostyczny 33140000-3
II.2.1)Nazwa:Część nr: 16
Pakiet 16 - Cewnik balonowy 33140000-3
II.2.1)Nazwa:Część nr: 17
Pakiet 17 - Cewnik balonowy do PCI do doprężeń 33140000-3, 33141200-2
II.2.1)Nazwa:Część nr: 18
PAKIET 18 - Cewnik prowadzący 6/7/8 F, CPV: 33140000-3 Materiały medyczne
II.2.1)Nazwa:Część nr: 19
PAKIET 19 - Stenty samorozprężalne stalowo – kobaltowe dostosowane do naczyń szyjnych, CPV: 33140000-3 Materiały medyczne
II.2.1)Nazwa:Część nr: 20
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV33140000 Materiały medyczne - PA01
Pakiet 20 - Sonda do USG wewnątrznaczyniowego wraz z najmem konsoli IVUS CPV 33140000-3 PA01-7 Wynajem
II.2.1)Nazwa:Część nr: 21
Pakiet 21 - Prowadniki pomiarowe, sondy do OCT CPV 33140000-3 Materiały medyczne wraz z najmem urządzenia pomiarowego PA01-7 Wynajem