Rádi bychom oznámili, že 29. ledna 2024 (orientační datum – bude potvrzeno!) bude spuštěna nová verze portálu TED. Zajímají vás nové funkce, zlepšení a dopad na uživatele? Přečtěte si náš článek a další informace o hlavních změnách a funkcích.
Elektronické formuláře oznámení se vinou technických chyb nezobrazují správně. Na odstranění tohoto problému pracujeme. Další informace a pokyny naleznete na naší stránce.
Registrace na 4. seminář s uživateli dále používající data z portálu TED, který se bude konat dne 14. prosince 2023, je otevřena.
Dodávky - 468945-2023
Česko-Brno: Zubolékařský výplňový materiál
2023/S 147-468945
Oznámení o zahájení zadávacího řízení
II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
Stomatologické a ortodontické výrobky
Spisové číslo: 109/2023
II.1.2)Hlavní kód CPV
33141810 Zubolékařský výplňový materiál
II.1.4)Stručný popis:
Předmětem veřejné zakázky je zajištění průběžných dodávek spojených s výrobou stomatologických a ortodontických výrobků včetně kompletního servisu stomatologické laboratoře po dobu 1 roku. Bližší specifikace a předpokládané množství – viz příloha 1 ZD Cenová nabídka, specifikace.
II.1.5)Předpokládaná celková hodnota
Hodnota bez DPH: 6 801 610.00 CZK
II.1.6)Informace o částech
Zakázka je rozdělena na části: ne
II.2)Popis
II.2.2)Dodatečný(-é) kód(-y) CPV
33141800 Zubolékařský spotřební materiál
85130000 Zubní lékařství a související služby
II.2.4)Popis zakázky:
Z důvodu dostupnosti nabízené zdravotní péče (osobní návštěvy pacientů v laboratoři k úpravám náhrad) zadavatel požaduje, aby provozovna zubní laboratoře resp. výrobní laboratoř byla vzdálena maximálně do 15 km od místa určení – adresy sídla zadavatele Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně, Pekařská 664/53, 602 00 Brno.