Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia
Dyrektywa 2004/18/WE
II.1)Opis
II.1.1)Nazwa nadana zamówieniu
Sprzedaż energii dla 3 spółek wodociągowych- En?Zp/S/2018
II.1.2)Rodzaj zamówienia oraz lokalizacja robót budowlanych, miejsce realizacji dostawy lub świadczenia usługDostawy
Kod NUTS
II.1.4)Krótki opis zamówienia lub zakupu
dostawa energii elektrycznej
II.1.5)Wspólny Słownik Zamówień (CPV)09300000 Energia elektryczna, cieplna, słoneczna i jądrowa
II.1.6)Informacje na temat Porozumienia w sprawie zamówień rządowych (GPA)Zamówienie jest objęte Porozumieniem w sprawie zamówień rządowych (GPA): nie
II.2)Całkowita końcowa wartość zamówienia (zamówień)
II.2.1)Całkowita końcowa wartość zamówienia (zamówień)Wartość: 16 117 273,38 PLN
Łącznie z VAT. Stawka VAT (%) 23,00