II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Sprzedaż i dostawa akcesoriów endoskopowych, laryngologicznych i protez głosowych.
Numer referencyjny: 39/ZPN/23
II.1.2)Główny kod CPV33162200 Przyrządy używane na salach operacyjnych
II.1.4)Krótki opis:
Dokładny opis przedmiotu zamówienia zamieszczono w Załączniku nr 1a do SWZ.
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
Oferty można składać w odniesieniu do wszystkich części
II.2)Opis
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV33168000 Przyrządy do endoskopii, endochirurgii
33162200 Przyrządy używane na salach operacyjnych
II.2.4)Opis zamówienia:
Elektrody, szczoteczki, włókno wielorazowe - Dokładny opis przedmiotu zamówienia zamieszczono w Załączniku Nr 1a.
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV33162200 Przyrządy używane na salach operacyjnych
33168000 Przyrządy do endoskopii, endochirurgii
Kleszcze biopsyjne, igły do ostrzykiwań - Dokładny opis przedmiotu zamówienia zamieszczono w Załączniku Nr 1a.
Lusterko medyczne, zestawy laryngologiczne- Dokładny opis przedmiotu zamówienia zamieszczono w Załączniku Nr 1a.
Protezy głosowe - Dokładny opis przedmiotu zamówienia zamieszczono w Załączniku Nr 1a.
Tubusy - dokładny opis przedmiotu zamówienia zamieszczono w Załączniku Nr 1a.
Jednorazowa gruszka Elika z sitkiem- dokładny opis przedmiotu zamówienia zamieszczono w Załączniku Nr 1a.
Klipsy polimerowe- Dokładny opis przedmiotu zamówienia zamieszczono w Załączniku Nr 1a.
Ureterorenoskop - dokładny opis przedmiotu zamówienia zamieszczono w Załączniku Nr 1a.
Trokar optyczny - dokładny opis przedmiotu zamówienia zamieszczono w Załączniku Nr 1a.
II.2.1)Nazwa:Część nr: 10
Bronchofiberoskop - dokładny opis przedmiotu zamówienia zamieszczono w Załączniku Nr 1a.
II.2.1)Nazwa:Część nr: 11
Cewniki, stent moczowodowy - Dokładny opis przedmiotu zamówienia zamieszczono w Załączniku Nr 1a.
II.2.1)Nazwa:Część nr: 12
Prowadnica, zestaw do nefrostomii- Dokładny opis przedmiotu zamówienia zamieszczono w Załączniku Nr 1a.
II.2.1)Nazwa:Część nr: 13
Koszyczek Dormina, elestraktor- dokładny opis przedmiotu zamówienia zamieszczono w Załączniku Nr 1a.
II.2.1)Nazwa:Część nr: 14
Szczoteczki - dokładny opis przedmiotu zamówienia zamieszczono w Załączniku Nr 1a.
II.2.1)Nazwa:Część nr: 15
Szczotki czyszczące- dokładny opis przedmiotu zamówienia zamieszczono w Załączniku Nr 1a.
II.2.1)Nazwa:Część nr: 16
Elektrody, płaszcze, kleszcze- dokładny opis przedmiotu zamówienia zamieszczono w Załączniku Nr 1a.
II.2.1)Nazwa:Część nr: 17
Stapler liniowy - dokładny opis przedmiotu zamówienia zamieszczono w Załączniku Nr 1a.