2. Ajánlattevőnek ajánlatában nyilatkoznia kell a Kbt. 66.§ (2), illetve (4), (5), (6) bekezdésében foglaltakra vonatkozóan.
5. Az ajánlati kötöttség minimális időtartama 30 nap a Kbt. 81. § (11) bekezdés szerint.