Figyelem: programozási hibák miatt az e-hirdetmények megjelenítése jelenleg nem tökéletes. Már dolgozunk a probléma megoldásán. További tudnivalókért és útmutatásért kérjük, látogasson el erre az oldalra.
Már lehet regisztrálni a TED-adatok továbbfelhasználóinak szóló 4. műhelytalálkozóra, amelyre 2023. december 14-én kerül sor.
Szolgáltatások - 469256-2023
Magyarország-Budapest: Személyzettel és ideiglenes személyzettel való ellátási szolgáltatások
2023/S 147-469256
Ajánlati/részvételi felhívás
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Személyzet biztosítása 3 részben 2023-2025. év
Hivatkozási szám: EKR001281992023
II.1.2)Fő CPV-kód
79620000 Személyzettel és ideiglenes személyzettel való ellátási szolgáltatások
II.1.4)Rövid meghatározás:
A feladat ellátásához mindig ajánlatkérő által előzetesen igényelt létszámú és összetételű személyzetet kell biztosítani.
1. rész tekintetében: Színpadmester, zsinórmester, színpadgépész, dísztő, bútoros, kellékes személyzet biztosítása a Budapesti Operettszínház vendégjátékainak helyszínein.
2. rész tekintetében: Fővilágosító, pultkezelő világosító, világosító, fejgépes személyzet biztosítása a Budapesti Operettszínház vendégjátékainak helyszínein, kőszínházi előadásokon és próbákon.
3. rész tekintetében: Vezető öltöztető, öltöztető, vezető fodrász, fodrász, sminkes személyzet biztosítása a Budapesti Operettszínház vendégjátékainak helyszínein, kőszínházi előadásokon és próbákon.
II.1.5)Becsült teljes érték vagy nagyságrend
II.1.6)Részekre vonatkozó információk
A beszerzés részekből áll: igen
Ajánlatok valamennyi részre
II.2)Meghatározás
II.2.1)Elnevezés:
Színpadmester, zsinórmester, színpadgépész
Rész száma: 1
II.2.2)További CPV-kód(ok)
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
Színpadmester, zsinórmester, színpadgépész, dísztő, bútoros, kellékes személyzet biztosítása a Budapesti Operettszínház vendégjátékainak helyszínein.
A szerződés hatálya alatt várható igénybevétel:
- Színpadmester: 44 embernap (Korábbi tapasztalatok szerinti maximális létszám: 1 fő/nap)
- Zsinórmester, színpadgépész: 2 embernap (Korábbi tapasztalatok szerinti maximális létszám: 1 fő/nap)
- Díszítő: 170 embernap (Korábbi tapasztalatok szerinti maximális létszám: 8 fő/nap)
- Bútoros: 25 embernap (Korábbi tapasztalatok szerinti maximális létszám: 2 fő/nap)
- Kellékes: 28 embernap (Korábbi tapasztalatok szerinti maximális létszám: 2 fő/nap)
A fenti számok tervezett mennyiségek, ezért a keretmegállapodás teljes időtartamára a Felek a keretszámot (bármilyen összetételben) 323 embernapban határozzák meg (amely 20% túllépést tartalmaz, embernapot tekintve).
Ajánlatkérő embernap alatt a következőket érti: 1 fő 0:00-24:00 óra között történő munkavégzése.
A 0:00-24:00 óra között történő munkavégzés ideje alatt, legfeljebb napi 12 óra munkavégzés értendő, bármely időpontban történő kezdéssel.
Részletes információk a közbeszerzési dokumentumokban.
Fővilágosító, pultkezelő világosító, világosító
Rész száma: 2
Fővilágosító, pultkezelő világosító, világosító, fejgépes személyzet biztosítása a Budapesti Operettszínház vendégjátékainak helyszínein, kőszínházi előadásokon és próbákon.
Vendégjátékok helyszínein:
- Fővilágosító: 46 embernap (Korábbi tapasztalatok szerinti maximális létszám: 1 fő/nap)
- Pultkezelő világosító: 33 embernap (Korábbi tapasztalatok szerinti maximális létszám: 2 fő/nap)
- Világosító: 49 embernap (Korábbi tapasztalatok szerinti maximális létszám: 2 fő/nap)
- Fejgépes: 41 embernap (Korábbi tapasztalatok szerinti maximális létszám: 4 fő/nap)
Kőszínházi előadások és próbákra:
- Fejgépes: 3859 embernap (Korábbi tapasztalatok szerinti maximális létszám: 9 fő/nap)
A fenti számok tervezett mennyiségek, ezért a keretmegállapodás teljes időtartamára a Felek a keretszámot (bármilyen összetételben) 4834 embernapban határozzák meg (amely 20% túllépést tartalmaz, embernapot tekintve).
Ajánlatkérő kőszínházi alkalom alatt a következőket érti: 1 embernap teljesítése 1 fővel maximum 5 óra időtartamú munkavégzéssel.
Vezető öltöztető, öltöztető, vezető fodrász
Rész száma: 3
Vezető öltöztető, öltöztető, vezető fodrász, fodrász, sminkes személyzet biztosítása a Budapesti Operettszínház vendégjátékainak helyszínein, kőszínházi előadásokon és próbákon.
- Vezető öltöztető: 38 embernap (Korábbi tapasztalatok szerinti maximális létszám: 1 fő/nap)
- Öltöztető: 157 embernap (Korábbi tapasztalatok szerinti maximális létszám: 7 fő/nap)
- Vezető fodrász: 32 embernap (Korábbi tapasztalatok szerinti maximális létszám: 1 fő/nap)
- Fodrász: 69 embernap (Korábbi tapasztalatok szerinti maximális létszám: 2 fő/nap)
- Sminkes: 36 embernap (Korábbi tapasztalatok szerinti maximális létszám: 2 fő/nap)
- Sminkes: 2603 embernap (Korábbi tapasztalatok szerinti maximális létszám: 8 fő/nap)
A fenti számok tervezett mennyiségek, ezért a keretmegállapodás teljes időtartamára a Felek a keretszámot (bármilyen összetételben) 3522 embernapban határozzák meg (amely 20% túllépést tartalmaz, embernapot tekintve).