Oznámení změn nebo dodatečných informací
Právní základ:
směrnice 2014/24/EU
II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.2)Hlavní kód CPV45233110 Výstavba dálnic
II.1.4)Stručný popis:
Stavba řeší novou čtyřpruhovou, směrově rozdělenou komunikaci, s dvěma mimoúrovňovými křižovatkami. Mimoúrovňové křížení je navrženo se silnicemi II/298 – MÚK Rokytno a I/36 – MÚK Časy. Křížení D35 s ostatními komunikacemi je vždy mimoúrovňové, a to navrženými mostními objekty. Další mostní objekty jsou navrženy v místech křižujících vodotečí. Nejvýznamnějším mostním objektem je 1060 metrů dlouhá estakáda přes Labe a jeho inundační území. Na začátku, v km 4,190, navazuje na dokončenou stavbu D35 MÚK Opatovice, dostavba estakády a na konci, v km 16,800, na stavbu D35 Časy – Ostrov. Komunikace je navržena v kategorii D 25,5/120, délka předmětného úseku je 12 610 metrů. Stavba zahrnuje celkem 25 mostních objektů, z toho na rychlostní silnici 17, nad rychlostní silnicí 7 mostů. Součástí stavby je 7 protihlukových stěn. Jedná se o nové zadání z důvodu zrušení předchozí veřejné zakázky na tuto stavbu Úřadem na ochranu hospodářské soutěže.