Aankondiging van een opdracht – speciale sectoren
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/25/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Referentienummer: 18FEI31427
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie45233120 Wegenbouwwerken
II.1.5)Geraamde totale waarde
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: ja
II.2)Beschrijving
II.2.1)Benaming:Perceel nr.: 1
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)45233120 Wegenbouwwerken
45221112 Bouwen van spoorbrug
II.2.1)Benaming:Perceel nr.: 2