Oznámenie o zmenách alebo dodatočných informáciách
Právny základ:
Smernica 2014/24/EÚ
II.1)Rozsah obstarávania
II.1.1)Názov:
Zabezpečovacie zariadenia
Referenčné číslo: SE_VO2-2021/003790
II.1.2)Hlavný kód CPV35121000 Zabezpečovacie zariadenie
II.1.4)Stručný opis:
Zabezpečovacie zariadenia pre nepretržitú prevádzku ochrany objektov.